Mohu dostat úvěr on-line bez mapy?


Vydáno: 01.12.2016

V přítomnosti bankovní karty, mohou občané získat nouzové půjčky okamžité vydání. Je to nejpohodlnější a nejrychlejší verze úvěrů nabízených mikrofinančních organizací. Není třeba, aby pomoc, a občan mikroúvěr obdrží od domova. Ale bankovní karta není všechno, a možná je, ale z nějakého důvodu jej nelze použít k získání půjčky. V tomto případě je úvěr může být vydáno bez mapy, existují i jiné možnosti pro nouzové úvěry.

Půjčka e-peněženka

Mapa - nástroj k získání finančních prostředků po schválení žádosti. Pokud tomu tak není, můžete použít alternativy k přijetí. Například můžete získat úvěr na kiwi bez mapy nebo v jakémkoli jiném elektronické peněženky. Vzhledem k tomu, karty v peněžence fondů přijít okamžitě.

Co peněženky mohou být použity:
Většina MFI mohou přenášet z úvěru jen identifikovaná peněženku. Pokud vaše peněženka není tak nutné provádět další kroky. Pak změně stavu peněženky, můžete si jej na hostování.
Z jakýchkoli peněžních prostředků přijatých e-peněženka lze proplatit. Například, aby se bankovní karty. V případě, že ji nemají, můžete použít výstup na bankovní účet převodem na jeho jméno. Můžete také zaplatit v elektronické podobě on-line nákupy k doplnění účtů různých operátorů a další.

Půjčka na bankovní účet

Rovněž nezajištěné kreditní karty. Je pravda, že velmi vzácný stav, kdy občan je způsobeno, ale žádná karta. V každém případě můžete použít údaje o bankovním účtu převést potvrzené něm. Všimněte si, že hotovostní vklad, složený 1-3 pracovních dnů.

No získat údaje o své internetové banky, pak nikam není nutné. Také si můžete vzít podrobnosti o oddělení servisní banky. Mělo by to být celé jméno banky, její BIC, cín, K / p účtu a číslo účtu občana.

Někdy občané, kteří chtějí půjčit finanční prostředky, neboť jejich rovnováha karta je negativní, například, je zatčen exekutory. Ale v tomto případě nepoužívají svůj účet, jak to také šel do minusu. I když je účet otevřen v jiné banky, že kdykoli by mohl být zatčen. Tak s takovými problémy, je lepší použít jinou možnost získat mikroúvěr.

Půjčka poukázkou

Vhodnou volbou, pokud nejsou vhodné, nebo ne všechny ostatní detaily. Mnoho mikrofinančních organizací jsou připraveny v případě schválení dlužník k převodu peněz tím, že pošle své jméno připsání peněz. Využívá systém převodů, který běží po celou dobu. Můžete si vybrat jeden z těchto subjektů:


Pokud finanční instituce vyžadují povinnou přítomnost karty

Některé organizace pro mikrofinancování začal požadovat, aby žadatelé pokyn svá data bankovní kartu, a to iv případě, že zákazník dělá si půjčku překlad do dalších detailů.

To je k identifikaci uživatele. Úvěr se vydává on-line zákazník nebyl setkal s manažerem IFI. Ve skutečnosti, že zákazník může také, aby byly údaje falšování. Chcete-li odstranit tuto skutečnost věřitel požádá o podrobnosti o jejich osobní karty, které slouží systému Visa a Mastercard. Při auditu datové karty a odběratelem uvedeno pasové údaje by se měly shodovat.

V tomto případě získat rychlý úvěr bez mapy, zeptejte se za služby jiného mikrofinancování organizace, která nevyžaduje přítomnost bankovní karty dlužníka. Problémy zde mnoho takových návrhů. Můžete získat úvěr na jinou alternativní metodou.