Modrá pyramida stavební spořitelna


Vydáno: 03.04.2016 | Aktualizace: 01.04.2016

modra pyramidaModrá pyramida stavební spořitelna se specializuje na finanční plánování, které mohou pomoci s produkty z oblasti úvěrů na bydlení, spoření, investice, denní bankovnictví a pojišťovnictví. S rozsáhlou tým finančních poradců, připravujeme také finanční plán, který budete dosáhnout vašich finančních cílů, a budou chráněny před negativním dopadem rizika, která přináší pro život.
Chcete-li koupit nový domov, nebo zlepšit jejich životní podmínky? A přemýšlet o tom, jak nejlépe financovat bytové výstavby? Najdeme pro Vás vhodné řešení. Naši konzultanti vám pomůže při výběru správného úvěru. Nezáleží na tom, zda chcete postavit dům, koupit nový dům, nebo plánují změnit systém Windows, aby rekonstrukci kuchyně.
S našimi hypotečních úvěrů od komerčních bank, budete mít možnost získat finanční prostředky na financování další vysoké náklady na bydlení, jako je akvizice pozemků, výstavbě nebo koupi domu.
Pokud již máte úvěr s jinou společností, a chcete, aby přešli k nám, nic nemůže být jednodušší, než je aktuální refinancování úvěrů. S přechodem, aby vám pomohl, a proto v krátkém čase, a můžete začít využívat všechny výhody, které přitahují zákazníky - nižší úrokové sazby a správa účtu zdarma překlenovací úvěr.
Financování své bytové potřeby, můžete se také rozhodnout, na úkor úvěrové stavebního spoření, která je nyní k dispozici pro reakčních podmínek.