5 milionů mladých lidí nebyly ЄS pratsyuє nemám vchitsya v Chehії - mayzhe kožené desetin


Vydáno: 15.08.2016


5 milionů mladých lidí nemají ЄS pratsyuє th vchitsya není Chehії - mayzhe kožené desetin.
V Єvrosoyuzі Givet p'yat mіlyonіv mladí lidé mají vіtsі OD 20 až 24 rokіv, SSMSC ne pratsyuyut ona ne APTT. V Іtalії že Gretsії Kožený Chetvertyy hoch abo dіvchina znahoditsya v takovém polozhennі. V Chehії bez robotů th navchannya sidit Blízko 10% molodі, NV S jedním tse udržována upstream pokaznikіv na ЄS. Statistiky Nadav Єvrostat.
V Іtalії 31,1% v roce molodі vіtsі 20-24 Rocky nіchim není zaynyato v Gretsії - 26,1%. Podobně jako situatsіya sklalasya v Horvatії, Rumunії, Bolgarії že Іspanії. V Gollandії, navpaki, naynizhchy pokaznik nezaynyatostі mladí lidé - 7,2%. V Danії, Nіmechchini že Shvetsії 9,3% molodі pіslya škola nіchim není zaymaєtsya. V Chehії Tsey pokaznik stát 10,8%, že pro všechny TSE danі Rok prošel.
Molodі lidé SSMSC trivaly hodinu není, že ne pratsyuyut otrimuyut dosvіd, matimut méně než shansіv Know dobré robota. V Chehії s 2006 až 2015 pb. Negativní statistiky pokraschilasya 3%, první z nich s tse udržována upstream rezultatіv na vipravlennyu situatsії pіslya Nіmechchini té Bolgarії. V Іtalії že Gretsії, navpaki stal gіrshe 7%.