Milionů korun úrokových sazeb v české bance: kdo bude profitovat?


Vydáno: 22.01.2017

Zde je odpověď na tuto otázku je to výhodné v Česká republika dal velkou sumu na úrok v bance k získání příjmu.

Je možné se dostat do důchodu Bohemia, když dáte peníze do banky v zájmu? V současné době, Bank of raději půjčovat peníze, a ne si je od drobných investorů. Z tohoto důvodu se úrokové sazby na účtech akumulace jsou velmi nízké. Nicméně, různé banky nabízejí různé podmínky týkající se vkladů.
Pokud máte milion švédských korun (asi 37 eur), kterou jsou ochotni dát za rok na zájmu, pak v nejlepším případě vám to vydělat 9.386 korun po zdanění v nejhorším případě - 396 korunách. Ale i pro milionáře 8990 Kč - rozdíl je hmatatelné.
Nejvyšší úroková sazba na spořicím účtu v České republice může nabídnout dvě banky - Nová CREDITAS a Moneta Money Bank, ale zákazníci kladou určité podmínky. První zakazuje vybírat peníze z účtu v prvním čtvrtletí, druhý chce měsíční plat získala finanční prostředky ve výši nejméně 35 tisíc eur, a bankovní vklad provedeno nejméně půl milionu korun. V případě, že podíl menší než jeden milion, přes údržbu měsíčního účtu bude muset zaplatit 169 eur, z důvodu akumulace zájmu ztrátou žádný význam.
Standardní úroková sazba na běžných účtech je 0,1%, a že příjmy mohou trvale dostávat každý měsíc, pokud peníze, je všechen ten čas bude v bance. Jediné, co potřebujete, aby zvážila, že v jednom měsíci, že zákazník obdrží nikoli 0,1%, ale jen 0,0083%, jako 0,1% - roční úrokové sazby.
Pokud jde o spořící účty, banky mohou kdykoliv měnit úrokové sazby, ale oni používají tuto příležitost velmi často. Loni například Airbank zradil její 5krát UniCredit Bank - pouze jednou.
Musíme také vzít v úvahu limity bank na částky, které mohou být uvedeny do účtu na nejvyšší procento. Obvykle se pohybují mezi 300.000 eur, je-li částka vyšší, bude úroková sazba na zbytek být menší. Tak to dává smysl přidělit velkou sumu několika bank.