Mikroúvěrů v hotovosti pas. Většina podvody podvod


Vydáno: 18.10.2016

Mikroúvěrů v hotovosti na problematiku cestovního pasu je nyní žádný problém. To lze provést několika způsoby: přijít do kanceláře podepsat smlouvu a získat peníze přímo do rukou. Ale pokud není touha nebo schopnost jít někam a finanční prostředky nezbytné urychleně?

Pak je tu možnost vyplnit žádost na místě zvolené on-line a převést úvěr na kartový účet v bance prostřednictvím platebního systému nebo mobilním telefonem. To je prostě vždy riziko kolize s podvodem. Vyhnout se zločinci, řekneme.

půjčování MFI
Mikrofinanční společnosti jsou známé pro svou loajalitu vůči dlužníkům. Procento schvalování žádostí je velmi vysoká, což představuje téměř každý dobrý občan ve věku 18, který žije v České republice v regionech, kde MFO má stálý příjem a šanci získat peníze na dluh rychle, během 5-10 minut. Klienti se mohou stát i lidé se špatnou úvěrovou historií.

Zdá se, že mikroúvěry v hotovosti pouze jeden cestovní pas a nepotřebují sbírat dokumenty přesvědčit věřitele v jeho solventnost. Není nutné jako ručitelé a zajištění, jak je používáno v bankovních struktur. Stačí zadat on-line formuláře pas aplikace a kontaktní údaje, poté, očekávají příznivý / zápornou odpověď. V případě kladného rozhodnutí přijít na oddělení měnových finančních institucí nebo získat finance. To vše závisí na podmínkách úvěrové instituce.

Oběti mikrofinancování podvodu.
Pokud jste nový a nikdy vzít půjčku prakticky, můžete mít problémy najít spolehlivé věřitele. Na trhu je mnoho finanční instituce, které vydávají půjčky vzdálené, ale pak musíte být velmi opatrní.

Podvodníci studovali podrobně schéma půjček jednotlivcům a naučil pracovat jako právní a vzdálené služby. například:

Vytvoří internetového portálu / stránku, která používá elektronický formulář žádosti o shromažďování osobních údajů.
Poté, co na tomto místě, potenciální dlužník musí projít procesem registrace a poskytnout informace o cestovním pasu (název série, který byl vydán doklad, atd.) Stejně jako odpovědět na pár jednoduchých otázek.
Poté je mobilní telefon je dodáván oklamáni textovou zprávou s odmítnutím mikroúvěrů v hotovosti pas.
Člověk, nic netušící, jde hledat nové obchodní služby. V dalším čerpá úvěr měnových finančních institucí a mírové využití finančních prostředků, zapomenout na ten, který neposkytla pomoc.
To zabere nějaký čas, a obětí podvodných machinací obdrží dopis o tom, že je dlužník neznámá její společnosti, která nezapadá smlouvy o půjčce.
Skutečnost, že útočníci jednoduše použít údaje o cestovním pasu a dostal nevinného člověka v organizaci mikroúvěry, který pracuje bez osobního setkání s dlužníkem.

Poplatky neexistují.
Stává se, že stejné podvodníci pod názvem souhlásky s oprávněnými měnových finančních institucí tím, že nabízí občanům, aby určité poplatky mikrofinancování organizace. To prý je nutné, pokud chcete získat 100% souhlas věřitele. Tato volba je zjevně není podporována zákonem. V českých úvěrových firem neberou předchozí příspěvky na mikroúvěry. Vám budou účtovány pouze za skutečné využívání finančních prostředků, a smlouva jasně stanovuje splátkový kalendář a částka, kterou pravidelně potřebovat, aby podle svého úrokové sazby.

Peníze zmizely.
Podívejme se na jinou situaci, která může být také podílí na akcích hodnocení zakázané. Například jste vydal úvěr, byla hodnocena kladně, ale nějak byly peníze nejsou uvedena na kartový účet nebo banky.

Tam je šance na prolomení a krádeže převody peněz Finance kybernetické lumpů. Ve skutečnosti většina skutečné společnosti jsou obavy o bezpečnost a kontinuitu programů. Tento systém se ukázal spolehlivé měnové finanční instituce kanály a partnery a sleduje úroveň ochrany pron-transferů.

Někdy došlo k chybě základní a peníze přišly ne jednou, ale po několika dnech. Zde musíme okamžitě reagovat a bude apelovat na svého věřitele, které je nutné předložit oficiální dokument přímý přenos. Bohužel ne všechny mikrofinancování struktury mají takovou možnost. Tato smlouva nabývá účinnosti po jejím podpisu, a zájem je účtováno v den léčby, jediný případ, kdy peněz dlužník nemůže dostat ani nedostanou. Musíme ještě splatit dluh a zaplatit.

Nekalá dohoda.
Při spuštění on-line bude mít zákazník dívá na podmínky a úrokové sazby. To je pravda, ale nijak nespěchají s podepsat smlouvu, aniž by pečlivě číst jednotlivé položky. Stává se, že rychle potěšený schválení, jeden rychle postaví elektronické podpisy a ne přemýšlet o podvádění.
Ve skutečnosti věřitele slibuje jednu úrokové sazby a dlužník dostane úplně jiný rozměr přeplatek. Možná, že došlo k chybě, protože některé MFI jsou také lidé, a lidský faktor nebyl zrušen. Nebo je-li smlouva změnila podmínky úvěru a úroku "náhodně" rostla. Z právního hlediska, může se stát cokoli zcela legální a zákazník nic nedokazuje, ale prostě platit dodatečné náklady. Naučte se číst mezi řádky.

Chcete-li spustit, pokud podváděl?
Pokud tak učiníte stát obětí online podvodu, okamžitě kontaktuje policie / orgány. Můžete také přímo zavolat na telefonní centrum a učit se za "lásky spásy" ve vašem městě. Veškeré informace budou užitečné pro zaměstnance, internetové adresy, čísla účtu a další. Detaily.
Dokonce i poskytovatel Internetu může někdy pomoci, to není strach a ne nechat situaci snímek. Pokud došlo nejen na internetu, ale také v zahraničí porušení, budete muset jít do generálního prokurátora České republiky.

Jednoduchých tipů dlužníkovi.
Na našich stránkách si můžete sami uzavírat poctivé a ziskový obchod. Pracujeme s osvědčenými společnostmi, které s kladným výsledkem ověřeno na trhu. Mezi nimi jsou různé věřitelé, kteří mohou poskytnout mikroúvěry v hotovosti cestovní pas kanceláři, doma, kurýrem nebo převést peníze na kartu, bankovní účet, a to prostřednictvím platebního systému je v bezpečí před soukromí a integrity dat.

Zde je několik tipů, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí:
Smířit počet svým jménem a uvedena do rejstříku mikrofinančních společností (otevřený přístup).
Přečtěte si recenze věřitele ke zdrojům třetích stran, fóra, ekonomické portály.
Viz ratingu MFI Podle výzkumů renomovaných ratingových agentur. Nebuďte líní, učit se všechny podmínky smlouvy před podpisem.
Nevěřte "do očí bijící" reklamy.