Micro podnikání v České republice


Vydáno: 22.01.2017

Při vývoji velkého byznysu v Rusku se projevují značný zájem státu a investoři zapomenout. Mezitím malé firmy prakticky zbaven jakékoliv podpory ze jediný nástroj pro podnikatelské úvěry mohou být. Nicméně, toto není snadné v České republice. Banky, když začal pracovat s touto kategorií dlužníků stále ještě nedostal na této úrovni splnit alespoň polovinu stávajících potřeb. Někteří alternativní oni v poslední době začaly vyrábět mikrofinančních organizací, které navázal na poskytování úvěrů pro malé a střední podniky.

Proč je spolupráce IFI je tak důležité pro malé a střední podniky?

Ve světové praxi mikroúvěrů podnikání - je již dlouho známý proces. Kromě toho podnikatelé finanční podpory a podložka, když myšlenka byla koncipována IFI. Teprve pak přišla v civilizovaných zemích, mikroúvěry se postupně přesměrováni na spotřebitelské potřeby obyčejných občanů.

V českých měnových finančních institucí začal pracovat s malými podniky teprve po schválení zákona o mikroúvěrech v roce 2011. Pokud jde o osoby, pro mikrofinančních organizací, podnikatelských více atraktivní, protože jsou méně náročné pro kandidáty než banky. Například IP je téměř nemožné získat úvěr, pokud jeho firma nebrala dřívější půjčky, a proto nebylo získal úvěrovou historií. Kromě toho, že je velmi obtížné u české banky půjčit zahájit podnikání, protože pak budoucí podnikatel často může něco jiného než své myšlenky nenabízí.

Kromě toho je bankovní úvěr na podnikání je téměř vždy spojena s potřebou poskytnout kolaterál, který není ani všichni podnikatelé podnikající dlouhou dobu, nemluvě o začátečníkům.

Micro podnikání jako příležitost pro odpůrci bank

Nelze říci, že MFI souhlasil s půjčovat podnikatelům, kteří nedělají ty absolutně žádné požadavky. To, samozřejmě, že by bylo nerozumné ze strany věřitelů, tak se podívejte tráví, ale jejich charakter je více liberální. Například MFI jistě stane zájem na zisku, ale to může pojmout nejen oficiální příjem podniků, které jsou na papíře, ale také určité nepřímé důkazy, že společnost vydělá dost na splacení dluhů.

Obdobné požadavky vztahovat na ty občany, kteří se právě chystá otevřít obchod. MFO dost naučit se obchodní plán, a pokud by to bylo životaschopné a ziskové, možnost vzít peníze by byla poměrně vysoká.

Mezi pozitivní aspekty, může být identifikován jako ten, který na půjčky MFI nemusí být nutně musel platit kauci. Vzhledem k tomu, mikrofinančních organizací se specializují pouze na mikroúvěry (tj úvěry pro malé částky), pak jejich materiální podpory, které trvají. Nicméně, pokud dlužník může poskytnout hypotéku - to bude ho moci využívat, protože pak sníží úrokové sazby.
Mikroúvěry pro "jejich"

Všechny výše uvedené podmínky jsou vztaženy k standardních měnových finančních institucí, které vydávají půjčky pro všechny. Nicméně kromě těchto známých obdobných organizací stanovilo zásadu vzájemných bank. V takovém případě budou účastníci moci získat úvěry k rozvoji jejich podnikání ve více loajální podmínek. Nemají se starat o sbírání dalších dokumentů, protože již budou předloženy při spojování do řad akcionářů.

Zkontrolujte spolehlivost nebere moc času, protože zpravidla členové zde MFI vzájemně poznávat z první ruky, takže se hodně je známý o spolehlivosti uchazeče jako obchodního partnera, ao tom, jak se udržet v podstatném ohledu na chvíli , Ze všeho tohoto důvodu bude více loajální a platba za úvěr.