Mezinárodní investiční banka podporuje český export


Vydáno: 16.12.2016

Mezinárodní investiční banka (MIB) se sídlem v Moskvě tento měsíc zaručit milióny dva české firmy, které exportují do Běloruska.

IIB se postupně stává soutěžící uvést Exportní garanční a pojišťovací společnost. Minulý měsíc podpořil podporu běloruského trhu českých firem Monts a plyn strojírenských investičních celků na jih. IMB aktivně spolupracuje s ČSOB, která financované a vývozu strojírenské továrny. Podporovaný dohodě ČSOB byla vyrobena Monts českých firem a Prozax, z nichž první byl podporované Belagroprombank.
Podle dostupných informací, kontakt IMB podepsán 4,4 milionu eur, a diskutovali případné nabídky na více než 8 milionů. Zástupce banky, řekl, že je to o podpoře vývozu technologicky vyspělých firem z České republiky.
Mezinárodní investiční bance pracuje od Sovětského svazu. 49,6% banky jsou Rusko, Česká republika - 10%. Části má také bývalý Rady vzájemné hospodářské pomoci: Bulharsko, Kuba, Mongolsko a další. Banka má v úmyslu zveřejnit českým firmám garantovat dodávky do všech členských zemí Banky, včetně Ruska.