Metody rychlejší splácení úvěru


Vydáno: 31.10.2016

Každý, kdo používá bankovní úvěr, známý pocit - když chcete co nejrychleji zbavit měsíčního povinnost rozloučit se svými úsporami. Zvlášť v případě, že úroková sazba z úvěru přiběhl, aby tato částka je zcela patrný. "Jho Credit" významný dopad na rodinný rozpočet, a někdy se zdá, že se ho zbavit je prostě nereálné. Nicméně, existují způsoby, jak splatit úvěr rychleji, a někdy dokonce se ziskem. Že je považujeme v tomto článku. Kde začít, pokud některé půjčky, musíte vybrat jednu, a aby se největší přednost, pokud jde o rychlé splacení. V žádném případě nelze snížit platby na jiných dluhových obligací, ale bude muset zavřít nejdražší první. Je velmi důležité, aby střízlivě zhodnotit své schopnosti a správně distribuovat všechny finanční toky.

První pravidlo předčasného splacení - by měla zapomenout na minimálních plateb, jak oni dělají klienta dlužníka banky po celou dobu trvání smlouvy. Částka splácení zvýší nejméně o 10% (může být i více) - toto opatření nebude mít významný dopad na rodinný rozpočet, ale Splatnost úvěru výrazně sníží.

refinancování úvěru
Jakákoli banka chce pracovat s odpovědným dlužníkem, protože při neexistenci pohledávek po splatnosti může bezhotovostní platba za příznivějších podmínek. Například prostřednictvím refinancování mohou splatit staré půjčky, vydal nové - ale s nižší úrokovou sazbou. To znamená, že dlužník může vyhnout přeplatky.
Některé banky, za určitých okolností umožňuje svým zákazníkům, aby shromáždila více stávajících úvěrů do jednoho. Než začnete používat tuto službu, doporučuje se pečlivě přečíst všechny podmínky transakce (pamatujte, že ne vždy "easy" znamená "ziskové").

Nejoptimálnější způsoby, jak rychle splácet úvěr splacení úvěru lze urychlit pomocí následujících technik: Jakmile tam jsou "free" peníze nejsou v rozpočtu, měly by odkazovat na banky a ne trávit na jejich potřeby. Měsíční splátka úvěru můžete provést částku o něco víc než to, co bylo uvedeno v předchozím měsíci - tedy hlavního povinného spolu s úroky se stanou menší, a dlužník může nejen snížit dluh rychleji, ale to s méně přeplatek. Pokud nemůžete neustále zvyšovat množství plateb, měl by alespoň ne ji snížit, a plně uhradit přesné datum uvedené ve smlouvě - to pomůže vyhnout se sankcím a další úroky, které umožňují bankám vydělávat více pro své klienty. Můžete najít další zdroj příjmů, nebo nutnost vypůjčit splácet částku půjčky v příbuznými (obvykle příbuzní jen zřídka dát peníze na úrok, takže vrátit dluh, co mají, není banka bude mnohem jednodušší a levnější). Je třeba připomenout, že každá banka stejným způsobem, stejně jako dlužník má zájem na splácení úvěrů. Tak on dělá ústupky svým zákazníkům a často nabízí různé programy takzvaný "dovolenou úvěr". Hlavní věc je, nebojí vyhledat pomoc u bankovních zaměstnanců, kteří s největší pravděpodobností půjde ke klientovi.