Měsíční splátka úvěru: platba správně, aby se zabránilo pohledávky od banky.


Vydáno: 04.10.2016

Uzavřením smlouvy o úvěru, vždy dostanete splátkový kalendář, který by měl být dodržen. Její porušení bude mít za následek v bance jste se na ně vztahují sankce, které jsou vysvětleny ve smlouvě o půjčce. Dlužník musí provést měsíční platby úvěr včas av plné výši.

Pouze zde smlouva úvěr manažer v žádném spěchu mluvit podrobně o platbách schémat v naději, že dlužník tak se všemi vyřešit. A v případě, že manažer a řekl o pořadí plateb, dlužník není nijak zvlášť poslouchá, kteří chtějí rychle dokončit proces podepisování dokumentů a získat své peníze. To vše vede k tomu, že dlužník může nechtěně narušit rozpisu plateb do banky přiřadí penaltu a může houpat ve skutečnosti prodlení úvěrovou historií. To je pochopit, jak se dělá měsíční splátky.

Učení splátkový kalendář.

Mělo by být připojeny ke smlouvě o půjčce. Základní informace o výhodách dostanete z tohoto dokumentu, takže se ujistěte, aby jej uložit do úplného uzavření úvěru dluhu.
Splátkový kalendář je tabulka, která ukazuje všechny aspekty splácení úvěru. Zpočátku se to může zdát nastavených čísel plán, ale pokud ji prozkoumat podrobněji, můžete získat podrobné informace o splacení svého úvěru.

Plán se skládá z řádků a sloupců. Lines - život každého měsíce úvěru. Za kolik měsíců jste si vzali půjčku jak je to možné, a být v grafice.

Plán obsahuje následující sloupce:

1. Pořadové číslo v měsíci celou dobu trvání úvěru.

2. Výše měsíční splátky. Standardní Banka uplatňuje annuytetnuyu systému plateb, protože výše měsíční splátky je vždy stejný.

3. Vysvětlení měsíční splátka, jak velký zájem je, jak splácet jistinu.

4. Konečné dluh na úvěr nebo částka pro platbu předem.

O odejmutí finančních prostředků: základní chyba dlužníků
Harmonogram plateb označuje datum odepsání. K tomuto datu peníze by již měl být založen na úvěrovém účtu. Na konci dne, kdy systém automaticky nabíjet úvěr ve výši uvedené v harmonogramu měsíční platby. Pokud není nalezen požadované množství, banka přidělí v pořádku. I v případě, že zrušení chybět ani korunu, nebude schopen splácet, měsíční platba bude považována za pozdě.

Dlužníci často mylné přesvědčení, že datum uvedené den, kdy platba by měla být provedena. Čekají k poslednímu dni platy v odpisů úvěrů, a pak divit bankovní pohledávky a za ně pokutu. K datu odepsání peněz by již měly být založeny na účtu. Všimněte si, že je platba provedena okamžitě, načasování překladu závisí na tom, kterou metodu použít splácet úvěry.

Způsoby provádění plateb a načasování jejího přenosu.

Obvykle při podpisu smlouvy o půjčce dlužníka říci, jaké metody mohl splatit dluh, často dávat papírové dokumenty popisující metody. Můžete použít buď, ale za převod finančních prostředků.

1. Casa půjčky banka nebo bankomat. To je jediný způsob, jakým jsou peníze převedeny na účet v den platby. Pouze tehdy, pokud platíte kreditní, takže si můžete vydělat peníze na den odepsání.

2. S hotovostí zahraniční banky nebo online bankovní. Tento případ bude přenos mezibankovní, prováděné během tří dnů.

3. Mail. Zatímco pošta je urychlen načasování převodu finančních prostředků, ale přesto doporučuje banky, aby platby 7 dní před datem zrušení.

4. Elektronický platební systém.

Komise pro provedení platby.

Bez placení sankčních poplatků bude pouze banka, která vydala úvěr, očekává, jinak na provizi zprostředkovatele, který přijímá a drží platbu. Často výše provize je stanovena na 1% z výše úvěru, ale ne méně než 50 korun. Ale každý zprostředkovatel nastaví jeho poplatky, protože všude je jiný. Například, pokud budete platit prostřednictvím elektronických terminálů pro každou banku nastavit jeho velikost provizi.

Pokud uděláte více než stanoveného harmonogramu.

Plán označuje požadovanou měsíční platby, je třeba, aby se měsíční kreditní skóre. Nižší než tato částka nemůže zaplatit, ale více - žádný problém. Ale mějte na paměti, že banka ještě odepsat pouze částku uvedenou v rozpisu, bude zbývající peníze zůstanou jen tak ležet na svém úvěrového účtu. A příště uděláte méně, vzhledem k tomu, že peníze byly zapomenuté ležící na úvěrový účet. Pokud chcete, aby se více, pak aby se s částečnou platbu předem. Pokaždé, když před provedením platby, obraťte se na banku a napsat prohlášení, udávající kolik chcete zaplatit. K datu odepsání banky budou odepsat celou částku, která by se změnila splátkový kalendář a snížení přeplatků. Banka může vypočítat měsíční splátky k jeho snížení, přičemž výpůjční lhůty beze změny. Alternativně platba zůstane stejný, ale doba trvání úvěru bude snížena v důsledku částečného splacení úvěru.