mBank


Vydáno: 02.04.2016 | Aktualizace: 01.04.2016

mBankMBank již dlouho inovativní řešení v bankovním sektoru. Jsme první nabízet svým zákazníkům kompletní online banku. Dnes vyrážíme směr vývoje mobilního bankovnictví online. Jsme jedním z nejsilnějších a nejrychleji rostoucích finančních značek.
Banka zahájila činnost před téměř 30 lety jako exportní rozvojové banky (BRE Bank) a jeho práci v průběhu let systematicky prováděna takovým způsobem, že služby jsou pro různé skupiny klientů k dispozici, neustále aktualizuje své nabídky. Po sjednocení značky v listopadu 2013 - Při název mBank změnila nejen jméno, ale i BRE a MultiuBanku -Bank byl nejen nový vzhled, ale také nové hodnoty. Dnes jsme jako univerzální banka specializující se na porci všechny skupiny zákazníků. Pod logem mBank přičemž různé barvy, v závislosti na typu nabídky, zajišťujeme komplexní služby v oblasti retailového bankovnictví, korporátní, soukromé i podnikové.
Dát úvěr na zahájení vlastního podnikání je závislá na kladném posouzení bonity potenciálních dlužníků SA MBank. Tento materiál není nabídkou ve smyslu občanského zákoníku a je pouze pro informační účely. Více informací, včetně podmínek a poplatků spojených s úvěrem lze nalézt na internetových stránkách banky.
Nečekejte, až jsou realizovány vaše plány. Být připraven vzít hotovostní úvěr dnes. Čím více váš cíl, tím větší plán, tím nižší je úroková sazba. Postupující úroková sazba klesá s nárůstem peněz z výše úvěru pro jakýkoli účel před splatností 84 měsíců. Čím delší doba, tím menší příspěvek. Pokud jste pravidelným zákazníkem mBank, můžete očekávat, speciálně pro Vás připravena nabídka úvěru.