Maximální výše spotřebitelského úvěru


Maximální výše spotřebitelského úvěru

Všichni, kdo tváří v tvář se započtením k dobru potřeb spotřebitelů ví, že ve skutečnosti, spotřebitelských úvěrů, jako třída, rozdělené do několika typů. Liší se od vydání úroková sazba z úvěru a samozřejmě omezit maximální částku, kterou může banka vydat spotřebiteli.

Jeden z nejběžnějších typů spotřebitelských úvěrů v České republice - Express půjčka. Je to jednoduché vůle a krátkodobá rozhodnutí o vydání. To znamená, že jedno ráno podání žádosti bance pro tento úvěr, bude večer získat peníze na ruku v případě kladného rozhodnutí o jeho žádosti. Samozřejmě, že tato jednoduchost je kompenzován srovnání, vysoké úrokové sazby a přísná omezení na maximální výši úvěru. Obvykle jsou tyto půjčky jsou součtem 50.000 korun.


Dalším typem úvěru s názvem "Credit na mapě." Zdá se, že banky pouze na ty lidi platit, která je převedena na bankovní karty. U těchto půjček je úroková sazba ve výši 2% nad standardem. Pokud jde o maximální výši úvěru, nemůže být více než dvanáct měsíčních platů, které jsou převedeny do mzdové karty, ale to nemůže přesáhnout 200.000 korunách.

A nejčastější půjčky -. "Klasický" A To je složitější a závažnější. S nižší úrokové sazby a poměrně velké maximální možnou výši úvěru zaplatit spoustu informací, zapojení ručitelů a věkového omezení. Stáří spotřebitelského úvěru s sebou nutně musí být 23 až 55 (ženy) a 60 (muži). Tedy muži, kteří chtějí získat úvěr na své 27. narozeniny, by neměla být povinná vojenská služba.

Pokud jde o půjčku, maximální výše spotřebitelského úvěru závisí na tom, jaký software může poskytnout spotřebiteli. U částek až 100.000 eur, dostatečnou zárukou fyzické. osoba s předložením osvědčení o příjmu ručitele, a ve skutečnosti spotřebitele. Celkem 100.000 až 300.000 eur bude k dispozici se dvěma jistot NAT. osoby se stejnou sadu dokumentů. Více než 300.000 eur, dostanou lidé, kteří mohou poskytnout jako ručitel, Jur. Osoba s vlastním kapitálu, 2 krát více závazky vyplývající z úvěrové smlouvy.