Majitelé automobilů v České republice jsou uspořádány v pořadí pod evidenčním počtu.


Vydáno: 11.01.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Od 4. ledna v České republice mohou osobně vztahovat na registrujícímu agentuře získat osobní číslo na stroji. Majitelé automobilů v České republice čekají, až ve frontách pro registrované čísla.
V dopoledních hodinách stovkám majitelů aut, kteří jsou ochotni formovat jednotlivá čísla na auto. Že letos byla možnost v každém. Deska se speciálním číslem, které si vybere motorista, stojí 5000 korun. V souladu s tím, registrační čísla registrovaná na stroji povinna zaplatit 10.000 eur (dvě tablety, pokud není trailer).
Rezerva individuální registrační číslo může být již tento víkend, od 1. ledna. K tomu by zaslat přihlášku e-mailem, nebo instituci pro registraci vozidel. Dnes je první den, kdy nominální číslo může přijít osobně.
Podle ministerstva dopravy, někteří zaměstnanci přišli do práce v 6:30 v čase, aby zvážila výpisy zasílané elektronicky předem. Podle předběžných údajů, se shromáždil před 8 Am Alive fronty, kteří chtějí získat určité jméno nebo číslo na autě. Podle českého "rozhlasového časopisu" v Praze soudce očekávaný otevření cca 60 lidí. Celkem v tisících lidí, chtějí získat registrační číslo podle vašich představ v první den záznamových zařízení v novém roce. Podle zaměstnanců, čeští majitelé vozidel vybrat povolené kombinace písmen a čísel, žádný vulgarismus nejsou nabízeny. Očekává se, že brzy vzrušení odezní.