Letiště Praha zaznamenává rekordní počty uživatelů služeb


Vydáno: 26.07.2018

V poslední době, analytické skupiny, která má celou řadu sociálních studií publikovaných údajů, které Letiště Praha letos zpracovány obrovské množství cestujících, mezi nimi jsou oba cizinci a Češi. Záznamy o rekordních údajích ukazují, že za celou historii existence letiště, ani jeden rok neměl tak působivé částky. Denně se dále zvyšuje počet cestujících, kteří létají do různých destinací. Za prvních šest měsíců letošního roku získalo letiště České republiky téměř osm milionů cestujících. Porovnáme-li tento ukazatel s údaji z předchozího roku, vzrostl o 10%. Dynamika pokračuje v pohybu, takže je jasné, že 2018 se projeví jako bezkonkurenčním lídrem v počtu cestujících, kteří se rozhodnou Českou republiku jako její turistické trase.

Expert v analytickém centru říká

Co přispělo k tomuto trendu říká odborné analytické centrum. Ve svém stanovisku k nárůstu počtu turistů postižených přijatelné ceny pro cesty do České republiky, stejně jako rozumné ceny v místních hotelech. Proto mnoho cizinců chtějí trávit svou dovolenou a kulturně se rozvíjet na území České republiky. Nicméně, jak říkají zaměstnanci letiště, není to vždy účel cesty návštěvy do země je turistická. Byla také zvýšena míra návštěv podniků. To naznačuje, že mnoho cizinců jsou partnerství se zástupci českých firem, nebo se podílejí na území České republiky jako potenciálních zaměstnanců.

Dalším pozitivním faktorem, který ovlivňuje počet uživatelů zvýšit služby aerolinií se zvýšit lety a nových destinací. Letiště nedávno zahájilo druhý denní let do Spojených arabských emirátů a šestý let do Moskvy. Důležitou výhodou je otevření meziměstských tras, které se provádějí na území České republiky. Proto se stalo mnohem pohodlnější pro lidi cestovat přímo letadlem, což významně šetří osobní čas.