Který půjčku na koupi bytu ziskový - spotřebitele nebo hypotéku


Vydáno: 31.10.2016

Jeden z nejpopulárnějších řešení takzvaného "bytový problém" v naší době se stalo úvěr na bydlení. Mnoho rodin nemají požadovanou částku na nákup bytu, mají možnost její make půjčku v bance. To lze provést dvěma způsoby: příjem spotřebitelský úvěr na koupi domu nebo pořízení hypotéky. Tyto typy dluhu jsou odlišné od sebe navzájem splatnosti, různé úrokové sazby a měsíční platby částky. Existují i jiné rozdíly, které je třeba číst předtím, než učiní konečné rozhodnutí o výběru způsobu financování.

Jak se liší od běžných hypotečních úvěrů

Hlavní rozdíly mezi těmito dvěma typy úvěrů by měl obsahovat následující položky: čas registraci - registrovat hypotéka musí být trpělivý, spustit velení a neočekáváme rychlé výsledky, získání spotřebitelského úvěru žádným způsobem odnést mnohem méně času a úsilí; hypotéka - hypotéka příležitost získat bydlení pouze na bezpečnost stejném pouzdře, jinak systém nebude fungovat; potřebnou dokumentaci - pro snadný spotřebitelský úvěr, dokumenty trvá mnohem méně než hypotéky; přeplatek - když uděláte hypoteční úroková sazba bude nižší, než je obvyklé při získávání úvěru a hypotéky mají možnost získat daňový odpočet (13% nabyté nemovitosti); zralost - spotřebitelský úvěr se vydává na relativně krátkou dobu (5-7 let), zatímco vy můžete splácet hypotéku na 20 let.

Výhody hypotéky a jeho funkce

Výhody - finanční zátěž pro rozpočet - dá hypotéku na dlouhou dobu, ale měsíční částka platby bude naprosto přijatelné, protože hypoteční úvěry je skvělé pro lidi, kteří mají velké měsíční příjem; možnost odpočtu - získat to muset sbírat spoustu dokumentů a projít spoustou byrokracie, ale stojí to za to, že v důsledku přeplatku na hypotéku klesá; Dnes mnoho skupin občanů, mají možnost využít jeden z hypotečních programů vlády, účast na která poskytuje mnohem lepší podmínky - například, nižší roční úrokové sazby;
Nedostatky by měly dávat pozor na břehu s hypoteční zákazníci také ukládat životní pojištění - Tímto způsobem se snaží chránit před riziky, protože hypotéka je obvykle na poměrně značnou dobu; při získávání hypoteční banka zákazník musí nezávisle uhradit veškeré související náklady (notářské práce a postup posouzení pokojích).

Spotřebitelské úvěry a její hlavní předností

Existuje několik výhod spotřebitelských úvěrů. Patří mezi ně: Rychlost zpracování a malé množství požadované dokumentace (mnohé banky vyžadují pouze pas a potvrzení o příjmu z pracovní činnosti);
je považován za žádost o úvěr, obvykle ne více než 5 dní, a někdy i během dne;
dlužník okamžitě stává úplným vlastníkem nemovitosti zakoupené prostřednictvím kreditní fondy bez zajištění.

To znamená, že hypotéka je skvělé pro lidi, které nemá vysoký příjem a ochotni splácet dluh na dlouhou dobu. Se stabilní a vysoké mzdy existují další pravidelné zdroje příjmů, je lepší spotřebitelského úvěru, s možností uzavření trhu domů brzy.