Kreditní splatnosti - kde?


Kreditní splatnosti - kde?

Jen málo dlužníci úvěru neumožňuje chyby při vrácení vypůjčených prostředků. Mezi nejčastější porušení je pozdě - téměř každý třetí dlužník učinil alespoň jednou platbu pozdě. Mezitím každá prodleva negativně ovlivňuje celkový příběh a konstantní zpoždění může způsobit odmítnutí vydat nové úvěry. Jak získat úvěr se zpožděním?
Kde získat úvěr se zpožděním?
banky

Získat úvěr se mohlo zpozdit banku loajální vůči dlužníkům, kteří dělají chyby v placení dluhu. Samozřejmě, velké úvěrové organizace, aby i malé množství vypůjčených finančních prostředků, které mají zkažené pověst, je prakticky nemožné.

Půjčka by měla platit pro malé banky, jejichž termíny jsou jednodušší než ve velkých věřitelů. Tato volba musí naprogramovat tam, kde není místo na povinném předložení dokladů potvrzujících solventnosti. Typicky, úvěry se sníženou seznam dokladů vydávaných bez kontroly úvěrového soubor potenciálního dlužníka. Ale být vědomi toho, že výše úvěru v každém případě být malý, protože i více loajální bank riskovat velký problém úvěrů pro zákazníky, kteří mají zpoždění.

mikrofinančních organizací

Většina MFI nevěnují pozornost za nesplaceného dluhu k osobě, která žádá o vypůjčených prostředků. Navíc, oni obvykle nekontrolují důvěryhodnost žadatele. Proto se v těchto organizacích je poměrně snadné získat úvěr i se špatnou pověstí. V případě zrušení nebo zpoždění působící v podstatě zkazit dobrou úvěrovou historií.

Hlavní nevýhodou získání vlivu v mikrofinančních organizací mají velmi vysoké míry. Přeplatek z úvěru může být až 200%, a sankce může zvýšit konečné náklady výrobku je 2-3. Kromě toho je maximální výše úvěru IFI vždy malé. Opakovat a stálé zákazníky limit může být zvýšena o 20-30%.

Nabízí soukromé věřitele

Získat úvěr se mohlo zpozdit i jednotlivci. V současné době mnoho soukromých obchodníků podílí na půjčky. A pro peníze nepotřebují žádné potvrzení solventnost - je třeba pouze cestovní pas. A v některých případech je dohoda uzavřena pouze formálně, bez dokladů. Nicméně, tato možnost je považována za nejrizikovější a v neposlední řadě, naynevyhidnishymy. Chcete-li zjevné nevýhody patří následující:
Zájem ze strany soukromých věřitelů, obvykle ještě vyšší než mikrofinančních organizací.
Výpůjčky vydal zajištěný majetek.
V případě nesplacení úvěru na dobu může věřitel vyvíjet tlak na dlužníka, s použitím metod, které porušují jeho práva.
Co se týče maximální částky, to je často omezena na nevysokiyy. V případě většího úvěru obvykle vyžaduje dobrou proprietární software.

Když výpůjčky od soukromého věřitele, doporučujeme provést všechny oficiálně - psát příjem a musí potvrdit ji na notáře. Jinak se dlužník může ohrozit velké potíže.

Obracíme se na zprostředkovatele úvěru

V současné době existují odborníci, kteří pomáhají získat půjčku se špatnou historií, včetně otevřeného zpoždění. Kreditní makléři poskytovat služby pro výběr optimálních návrhů uvedených negativní informace obsažené v klientovi dokumentace. Zejména jsou banky, které poskytují půjčky bez kontroly pověst možného dlužníka. Mnoho makléři mají své lidi v úvěrových institucích, protože není těžké najít vhodnou volbu pro klienta, který má zpoždění. Broker úvěrů pomůže vyplnit žádost. A často je správně vyplněnou žádostí zvyšuje možnost získat vypůjčené finanční prostředky.

Také expert pomoci připravit se na rozhovory s úvěrovou manažer banky. Kromě toho se může rychle dlužník získá přístup k jeho historii. Broker dává tipy, jak zlepšit pověst a vyřešení konfliktu s bankou, ve které dlužníci mají vynikající dluhu. Služby asistenta, samozřejmě, placené. Čím složitější je situace, tím více peněz dlužník bude muset zaplatit. Nicméně, to je část úvěru broker často pomáhá získat vypůjčené finanční prostředky s negativním dokumentaci a za výhodných podmínek.

Zvyšuje šance na schválení žádosti

Vzít úvěr po splatnosti, by měl správně přistupovat k otázce získá vypůjčené finanční prostředky. Pro zvýšení šance na schválení žádosti o úvěr, můžete:
Vyjednávat s bankou, která vydala tento problém úvěr, není předávat informace o CHB zpoždění. Pokud historie nemá žádné informace o zneužívání, ostatní věřitelé dlužníka je dobrý zákazník. Banky obvykle jít vstříc dlužníkům neprovedení platby, pokud důvodem je docela dobrá. Poskytují dobrou záruku vrácení půjčky a likvidního kolaterálu.