Kreditní karty držitelé plat - více loajální podmínky pro získání peněz do dluhu.


Vydáno: 28.12.2016

Nyní velmi málo těch, kteří dostávají platy prostřednictvím účtů na dosah ruky. Většina podniků a organizací kontrakt s českým bankám nabídnout svým zaměstnancům mzdové účetnictví a nechat počítat peníze. Spolupráce s úvěrovými institucemi a přínosné pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance. Například české banky jsou ochotny poskytnout úvěr majitelům mzdových karet poměrně velkorysý podmínek.

Pokud se člověk chce vzít si bankovní úvěr, přes kterou obdrží plat, musí se jednoduše použitelná, jelikož veškeré informace o jeho klienta a kopie dokumentů věřitele již. Po žádosti o úvěr úvěrovou organizaci přezkoumá jej po dobu 2-3 dnů a informuje potenciální dlužník své rozhodnutí.

Některé další bankovní doklady stále může vyžadovat. Pokud má zákazník požádal o velké množství úvěrů, měsíční platby, která bude vyšší než 50% svého platu, bude muset předložit doklady pro věřitele na dostupnosti majetku pro zajištění či ručitelů olova.

Formy úvěru a její výše

Ve většině případů klient otevřít další kartu, která uvádí výši úvěru. Je zde možnost přidání kontokorent z platu karty přímo. Hotovostní úvěry pro majitele mzdové karty jsou vydávány jen zřídka.

Zákazník může očekávat, že úvěr ve výši až 10-15 whith své mzdy. Pro větší úvěr, banka vyžaduje zajištění nebo ručitele vedení.

Omezení pro potenciální dlužníky

V některých případech mohou zákazníci narazit na problémy při získávání úvěru, i když dostávají platy prostřednictvím této banky. Za prvé, většina úvěrových institucí nedávají úvěry osob mladších 21 let, bez ohledu na to, zda mají zdrojem příjmů, nebo ne. Za druhé, využít zvýhodněných podmínek držitele plat karty, musí mít pracovní zkušenosti v délce nejméně jednoho roku.

Výhody majitelů kreditních platebních karet

S úvěr ve své platové banky, může zákazník využívat následující výhody:

Zvýhodněných podmínek. Dostávají zaplaceno prostřednictvím banky, dlužník může očekávat, že úvěr v bance na úrok na 0,5 až 2% méně než standardní úvěrové linky.
Pohodlné splácení. Dlužník bude moci automatizovat splácení úvěru. Nemusel provést platbu každý měsíc prostřednictvím banky. Mající písemné vyjádření svého platu každý měsíc bude účtován na úvěr.
Ušetřit čas. Pro je půjčka není nutné sbírat dokumenty, které jsou již v bance.
Vzdálený přístup. Používání online bankovnictví, bude dlužník moci řídit svůj plat a kreditní skóre současně prostřednictvím on-line studia.
Pravděpodobnost schválení žádosti o úvěr na plat karty je mnohem vyšší než u jiných dlužníků.
Majitelé mzdové karty mohou spolehnout na dovolenou úvěru nebo prodloužení úvěru.
Speciální nabídky držitelé mzdových karet mohou dostat na všechny kategorie úvěrů.
Navzdory skutečnosti, že držitelé úvěru ve výši mzdy karet je docela ziskový, nezanedbávat zákazník žádostí o úvěry bankám. V některých případech mohou být mnohem výnosnější, a to navzdory příznivým podmínkám mezd banky.