Kreditní kartu nebo spotřebitelský úvěr. Co si vybrat?


Vydáno: 17.11.2016

Spotřebitelské úvěry spolu s kreditními kartami jsou dnes zhruba stejný počet kroků s ohledem na poptávku v české populaci. Každý jednotlivý případ zahrnuje nutnost, aby dala přednost pouze jeden z nich. Tak, že je nutné pochopit maximální výhody a vlastnosti jako kreditních karet a spotřebitelských úvěrů.

Musíte pochopit, že spotřebitelský úvěr je obecně občané přijmout pro určité účely, jako nám stavebnictví, opravy, školení a další. Kreditní karta rovněž stanoví, že by měly být použity ve všech situacích - platby za různé služby, a to jak v rámci naší republiky i mimo něj, stejně jako kupovat různé produkty, služby a tak dále. Kreditní karty jsou populární po celém světě i nadále nabírat na obrátkách díky své univerzálnosti použití.

Plastové karty a spotřebitelské úvěry, za předpokladu, že získá.
Je třeba poznamenat, že podmínky spotřebitelského úvěru je velmi málo liší od podmínek pro získání kreditní karty. Balíček dokumentů je téměř stejný, existují jen malé rozdíly. Termín bankovní aplikace, příliš často stejné.

Je zde však jeden významný rozdíl mezi těmito dvěma úvěrových produktů - kreditní karty a obvyklé spotřebitelský úvěr. Spotřebitelský úvěr zákazník obdrží pouze jednou a na přísně stanovenou dobu, která může trvat měsíce, možná roky. Po vypršení smlouvy o úvěru dlužník musí plně uhradit dluh a úroky pro jeho použití. Kreditní karta může být také vydán po velmi dlouhou dobu, dokud nevstoupí v důchodovém věku. Jakmile se držitel karty uhradí karty, kreditní limit se snižuje, a proto je možné, aby znovu a znovu použít kartu.

Rozměry úrokových sazeb.
Dnes je zde malý rozdíl mezi úrokovou sazbou z úvěru a kreditní karty, spotřebitelské půjčky poskytované ve výši 2-5% nižší než míra kreditní karty. Také v konstrukci spotřebitelského úvěru, ujistěte se, že dávat pozor na případné dodatečné jednorázové a měsíční poplatky za zřízení a vedení účtu, případné sankce tun sankce za předčasné splacení úvěru. Teprve po přidání všech těchto výdajů na úroky získané, a tedy efektivní úrokové sazby, je možné ocenit rozdíl mezi půjčky a kreditní karty a jejich skutečné hodnoty.

Výhody plastových karet a spotřebitelských úvěrů.
Kreditní karty mají svou hlavní výhodu - přítomnost bezúročného období, který je často 30-50 dnů. V případě, že konec tohoto období, dlužník vrátí bankovní karty mu vzít peníze či zaplatit kupní cenu zaplacenou za tuto kartu, banka mu osvobodit od placení úroků z úvěru. Vzhledem k tomu, karta se vydává na dlouhou dobu, můžete jej použít prakticky pro vstup do důchodového věku by měla pouze včasné splacení dluhu na mapě.

Typicky, bank nastavit limit spotřebitelský úvěr vyšší, než je limit na vaší kreditní kartě. Proto je nejziskovější využití spotřebitelského úvěru, pokud jste naplánovali velký nákup. Hlavně pro výpočet úvěru banky v zemi doporučuji používat platby annuyitetnyye, které se rovnají měsíční platby, protože tato metoda pomáhá plánovat rodinný rozpočet.