Kreditní karta: malé cívky a drahé


Vydáno: 14.09.2016

Přibližně 98% zákazníků každá česká banka mají a používají kreditní a elektronických karet, které umožňují omezené množství peněz sredstv.Sistema konstruován tak, že každý klient zavedla bankovní limit, maximální množství peněz, které mohou být použity.

V závislosti na bonitě a správnosti dobíjecích karet, může banka účtovat více než limit, čímž se údajně podporovat klienta o integritě plateb. Samozřejmě, že kreditní karta je pohodlné, dokonce může sjednat úvěr on-line, ale "nástrahy", z nichž banky, které jste skrýt, neklesá. Proč?

Bohužel, lidé mají mnoho částek z toho důvodu, že banka "zapomněl" oznámit, že Komise může být odlišná, nebo úroku, která musí být zaplacena ze strany klienta, aniž by se nezdaří. Muž, zdánlivě převzetí a zaplacení požadované částky, později překvapen, že z ničeho, že má povinnost, a je povinen bezodkladně zaplatit včas po něm.

Většina bankéřů obdzvonyuyut své zákazníky a nabídnout jim další a další služby, citovat skutečnost, že je výhodné i pro zákazníka a bankou, zvláště. Člověče, "rozmazané" Návrh, nechce se ptát sami sebe: "Musím tohle?" Takže on sám dostane na různé triky lichvářů by měl být velmi opatrní se službami, které banka nabízí sám..

Jednou z největších chyb spotřebitele je, že většina smlouvy, která poskytla banka není specifikován úplně. Ve většině případů se klient nedokáže na otázku zaměstnance banky, což má za následek více než polovinu této dohody není známo. Je možné, že tyto informace byly uvedeny ve smlouvě, ale důležité okamžiky pro klienta byly psány velmi malým písmem. Avšak závěr musí sám naproshuvatysya - spotřebitelé by neměli váhat klást otázky, které mohou být citlivé; přečtěte zejména papíru, které klient podpisem.

Bohužel, mnozí spotřebitelé bankovních kreditních karet často vytěsnění nepříjemné příběhy vztahující se k soudu - říkají, si myslel, že dal v sázce celá částka peněz splacené a vydávání dluhu nikdy hraně. Pamatujte však, že věřitelé mohou mít uváženě skrývat před váš dluh je malý s úmyslem, že váš trest za zpoždění rostlo, a po určité časové období, které vás upozorní o své starší dluhu. Tento "trik" je jednou z hlavních technik a triky bank.

Tak, jak se chovat a co dělat, aby nedošlo k dostat do úvěrové otroctví a nestal chutné sousto banka? Pravidla jsou jednoduchá, ale stačí následovat, a pak lze úspěšně vyhnout problémy a nepříjemné příběhy.

1. Udržujte stvrzenky o platbách

Samozřejmě, že to jedno procento per million, že banka může údajně "chyba" a dát tvrdíte, že jste škodlivé neplatiče, ale pravděpodobnost takového libovůle existuje. Pokud některá z těchto podmínek, můžete poskytnout kontrol, které ukázaly, množství a datum vaší hypotéky.

2. Nespěchejte přijímat nabídky bank

Zvážit všechny "klady" a "nevýhody". Je to pro vás důležité? Pokud ano - nebuďte líní požádat věřitele, aby záludnými otázkami.

3. Čtení a pečlivě studovat papír k podpisu

Tím, že svůj podpis na smlouvě, ukážete, že jste se dozvěděl podrobnosti o úvěrových podmínek a souhlasíte se všemi body, což znamená, že po podpisu vaše ruka tento dokument nelze poskytnout pohledávku banky, které od vás byla skryta a nebo jiné informace. Nezapomeňte si přečíst text, který je psán malým písmem.

4. Po úplné úhradě úvěru máte právo požadovat bankovní osvědčení o žádný dluh na úvěru

Tento dokument bude hovořit o tom, co se věřitelé již mají, a vší zájem a úvěr částku, jste úplně zakryty.Obrazets to pomůže úspěšně najít internete.Esli banku vám z nějakého důvodu dává zproštění výkonu tento postup, můžete se obrátit na právníka nebo k soudu.