Kreditní hotovosti V České-spotitelna. Jaké jsou výhody a nevýhody?


Vydáno: 16.11.2016

Myslím, že mnozí se s tím, že lidé bez právního a ekonomického vzdělání těžké přijít v toku nových nabídkách úvěrových programů, speciálních nabídkách a akcích, které obvinili české banky souhlasí. Nejtěžší je zde k výpočtu úvěrové podmínky, že banky ve skutečnosti týkají, tam, kde jsou skryté poplatky a provize, které nebyly nikdy vidět na reklamním letáku.

Každý zákazník, který se vztahuje na ceska-spotitelna úvěr musí být jasné, co bude muset vypořádat s platbami a velikostí muset zaplatit bance ve skutečnosti.

Všimněte si, že hotovostní úvěr má tu výhodu, - rychlé odbavení. Když životní okolnosti jsou takové, že potřebují peníze jen na pár hodin hotovostní půjčky na záchranu.

Podmínky úvěru
Kreditní hotovosti v ceska-spotitelna poskytované rychlostí 5 až 50 tisíc eur. Daniel je maximální částka na vyřízení půjčky bez ručitele a zástavy. Pokud je to nutné, tím vyšší je částka potřebná k zajištění bankovní ručitele fyzická či právnická osoba (který, mimochodem, velmi nepříjemné), nebo zajištění.

ceska-spotitelna prezentovány dlužníkům určitých přísných požadavků, které odpuzuje nežádoucí skupinu potenciálních dlužníků. S cílem uzavřít smlouvu o půjčce, musí být dlužník splnil 21 let, ale také jeho věk by měl být nižší než 65 let. Nezbytnou podmínkou - přítomnost české národnosti. Oba dlužník a jeho ručitel, pokud existuje, musí mít pracovní zkušenosti z více než 1 rok a mají nadprůměrné vzdělání. Úvěrová historie by měla být dobrá jako vztah s policií, která by měla být žádné problémy.

Je třeba poukázat na to tento případ kód vyžaduje kreditní ženu. ceska-spotitelna jí úvěr pouze tehdy, když pozychalnytsi Všechny děti starší než 6 měsíců. Také mezi povinné přítomnosti banky za předpokladu, že dlužník dva pevné telefonní sítě - rodinnou harmonii a pracovníkem na bankovní zaměstnanci ho mohli kontaktovat.

To potěší tyto podmínky bank - výpůjční lhůty může být od 6 do 60 měsíců.

Nákup životní pojištění a plnění ze strany dlužníka lze považovat za velké plus úvěrový program ceska-spotitelna. Tento pojistný program, dlužníci mohou používat na základě dobrovolnosti. V případě, že hotovostní prémie úvěr bude 0,29% z celkového zůstatku dluhu za měsíc.

Dodatečné Komise ceska-spotitelna
Samozřejmě. Nejvíce nepříjemné překvapení pro mnoho zákazníků je často přítomnost komise, která banka účtuje téměř každý krok, například, design úvěry a vedení účtu. Například při vydávání peněz bude účtován ve výši 2%. Velmi často existují případy, kdy úvěrová instituce je poplatek za předčasné splacení úvěru dluhu nebo úvěrovou podporu. Všimněte si, že v případě, že program společnosti Česká-spotitelna žádná taková provize.

splátky
Zdobené v ceska-spotitelna půjčky splatné za použití nejběžnější způsob platby - annuytetnoho. Co to znamená? Nezapomeňte, že výše anuitní splátky měsíční platby mají stejnou hodnotu. Banka tvrdí, že tento způsob platby je zaměřen na vytvoření pohodlí, a to zejména pro dlužníka, ale ne tak hladký. Pokud annuyitetnym způsob platby v prvních bankovní platby automaticky poskytuje všechny patřící k němu pro všechny roky úvěrů úrokové sazby. To znamená, že budete splácet první pár měsíců a splátka jistiny této částky je pouze 2-3%, ostatní jsou placené úroky. Teprve na konci plateb na úvěrové smlouvy bude plně zaměřena na splacení jistiny úvěru. Banka v tomto případě snaží se chránit v případě nouze, jako úroků z úvěru budete platit na začátku úvěrů.

Pohodlné je skutečnost, že ceska-spotitelna neočekávají žádné sankce nebo poplatky za předčasné splacení. , Nezapomeňte, že banka má sankce pouze v případě prodlení s platbou přímou úvěr nebo zájem. V tomto případě je pokuta bude činit 0,5% z nesplacené částky, kterou denně.

Nakonec se ptát sami sebe: jak výhodné je použití úvěrových programů nabízených ČESKÁ-spotitelna? Express, poměrně velké množství pro hotovostní půjčky bez ručitele, minimální počet pokut a poplatků - to vše se vztahuje na výhody banky. Je třeba brát vážně požadavkům, že banka předloženy dlužníka, přítomnosti a povaze kreditní historii, včasné splacení půjček. To vše v pořádku? Takže můžete snadno moci realizovat všechny vaše touhy a proměnit sny v realitu.