Kreditní banky nebo mikroúvěry - to problém?


Vydáno: 02.12.2016

Větší poptávka obvykle vytváří skvělou nabídku. Tady i jinde, ale půjčování je zpravidla přesně fungovat. Finanční produkty dnes již staly tolik potřebují finanční podporu lidí se zastavil, aby si jejich rozmanitost. Ale to divné? Stojící muž opravdu snadné se orientovat, pokud jde o desítky a dokonce stovky různých programů. Která má mnoho lidí věnovat pozornost mikroúvěrů - Non-banky, ale cenově nejdostupnější půjčky. Ano, jsou drahé, ale poptávka po nich každý den se nestane menší. A přesto.

Mikrofinansisty nebo bankéři? Instant půjčky nebo klasické? Co si vyberete?

První možnost - Micro

Mikrofinansisty - lidé obvykle nenáročný. Peníze dělají na cestovní pas, kreditní minulost svých zákazníků nebude kopat, neptejte se příliš mnoho otázek. Všechny z nich mají komfortní pocit v Internet prostoru. Na první pohled není na trhu vzdálených produktů nové mikrokreditory ještě před námi v tomto ohledu bankéři. Koneckonců, dnes internet nejenže přijme žádost o registraci úvěrů, ale jen dávat peníze. Kiwi mikroúvěrů pro peněženky, bankovní účet, karty, Webmoney, Yandex - takové množství způsobů, jak přinést více nabídky Žádné. Ale nejzajímavější je, že rychlost těchto úvěrů již dlouho zlomené všechny myslitelné rekordy. Člověk čerpá pouze aplikace na webu - jak již po 10 minutách peněz získaných v určeném účtu. Není to fantastické?

Uložení mikrofinansistov do dalších možností úvěrů. Jedná se o velmi krátkou dobu (od několika dnů do několika měsíců) a výrazně omezených množstvích (ne více než 40-50 tisíc rublů). S překvapením se nyní může být považován za hlavní výhodu okamžité úvěrů, protože neumožňují kreditní přeplatek skutečně dosáhnout nereálné rozměrů.

Druhá možnost - Úvěry bankám

Při srovnávání mikroúvěrů a klasické bankovní úvěry zůstává nespornou výhodu pro druhé. Každopádně, ale bankovní úvěr - možnost:
• obdrží velkou sumu peněz (bez software na 500 nezdaněných minimálních příjmů);
• protáhnout platby za dlouhodobém horizontu (5-7 let);
• půjčit peníze na více či méně příznivých podmínek (při sazbě 18% ročně).

Na druhé straně, porovnat tyto výrobky spolu není zcela správná. Řekněme, že to, co se vám líbí, a spotřebitelské úvěry v konstrukci složitější. Jejich příjem zajišťuje úplný soubor dokumentů, důkladné kontrola kreditu a oddaluje datum rozhodnutí na několik dní. Ale existují organizace v oblasti bankovnictví a rychlého občerstvení - tzv Express-půjčky. A od nich pak provést srovnání je mnohem zajímavější.

Požadavky na tyto programy nejsou stanoveny přísné podmínky a posouzení žádostí posunul na minimum. Tato podobnost je evidentní. V opačném případě však bankovní produkty opět překonat jejich opponentov.Sroki s rychlé půjčky od banky obvykle dosáhnou nejméně 3 roky (ve srovnání s několika měsíců MFI), náklady spojené s používáním vypůjčené peníze jen v nejvzácnějších případech prochází přes padesát procent ročně. Ještě bankéři vyhrát?

Takže nakonec si vybrat: mikropůjčky nebo bankovní úvěr?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, je třeba mít na paměti nejen své potřeby, ale také, že je třeba řádně posoudit jejich schopnosti. Pokud je vaším cílem - získat velkou sumu peněz, žádné alternativní bankovní produkty najít nemůžete. Dokonce i při nízkých oficiálních platy bankéři popřel. V extrémních případech budou nabízet protáhnout plateb na maximální dobu, a tím snížit zátěž na rozpočet. Další výhodou bude vždy vaše předchozí zkušenosti ze spolupráce s bankovními institucemi. Snížit dokumenty, snížit úrokové sazby, snížit měsíční platba - to vše pro dobro klientských bankéřů bezpochyby.

Co se týče mikroúvěrů, pak jako ideální finanční nástroje budou moci jednat pouze za následujících podmínek:
• Budete potřebovat peníze velmi urychleně a v malém počtu;
• přivést je zpět, můžete po určitou minimální dobu;
• banky pro všechny takové žádosti budete popírají (přes zkažené kreditní historii, nízkými příjmy nebo jiné nedodržení závazných požadavků).