Kreditní bankovním bezpečnosti


Vydáno: 27.09.2016 | Aktualizace: 28.09.2016

Měl bych kontaktovat bezpečnostní služby (SB) pro pomoc při získání úvěru?
Na internetu spousta reklam zprostředkovatelů, kteří nabízejí pomoc při získávání úvěru. V tomto případě je druhý nejvyšší počet reklam sebevědomě držet WB nabízí úvěr od bank. Kdo jsou banky, SAT? Jak jsou zapojeny? Jaká je jejich role v půjčku? Opravdu můžu dostat zaplaceno bankovním bezpečnosti nebo běžný podvodníci?

Co je banka SAT?

Sat bank - bezpečnostní úvěrové instituce, která ověřuje dlužníka, která požádala o půjčku "pro vši." Porovnává informace o zabezpečení za předpokladu zákazníků s realitou, což nezbytná šetření, volání na tato čísla, zkontroluje osvědčení o pravosti, atd.

Do značné míry verdikt bezpečnost závisí na konečném rozhodnutí o žádosti každého klienta. Některé banky jen seděl rozhodne udělit nebo odmítnout, jiní - bodovací systém, úvěrový výbor.

To vše závisí na úvěr. Je-li velký úvěr na dlouhou dobu, hypotéku, auto úvěr, zajištěných úvěrů, rozhodnutí o kterém bylo přijato během 1-5 pracovních dnů, bude to řešit bezpečnostní kontrolu.

Pokud se jedná o rychlou půjčku přijato rozhodnutí, na kterém automatizovaný-scoring program získat úvěr prostřednictvím bankovního bezpečnostní službou nebude. WB v tomto případě nepomůže. Je třeba vzít v úvahu adresování prostřednictvím těchto zprostředkovatelů.

Jaká je role WB na úvěr?

Pokud potenciální dlužník je "dohoda" s bezpečnostní služby banky, role druhé v úvěru je vysoká.

Pokud je to žádoucí, WB bude poskytovat úvěrové manažera nebo úvěrové komise s pozitivním inspekční zprávy potenciálního zákazníka a aplikace 100% schválení.

Všechno je následující: dlužník jedná s bankou SAT, aplikovat správná funkce. Pak SB kontroluje údajně poskytnuty údaje zákazník vstoupí do "správných" informací získat úvěr, vytvoří zprávu o pokroku pozitivní a doporučuje schválení úvěru. To znamená, že dlužník úspěšně testovány SAT bank, pak to je téměř zaručeno, že žádost schválí.

Nicméně, takový systém - velkým rizikem pro dlužníka i WB pro banku. Jako první na světě stíhání podvodů, a druhý - stejný článek + některé další články Česká legislativa. Jakákoliv kontrola banka může odhalit falešný a "letět hlavou" všechny zúčastněné strany. Bezpechnyky pochopit, a tak se snaží co nejlépe chránit pomocí různých triků.

Získat v otevřeném úvěru přes bankovní záruku, je obtížné. Například v případě, že dlužník má špatnou úvěrovou historií a bezpechnyky povinen oznámit klientovi odpovídající prohlášení, doporučujeme Credit výbor schválí žádost nemůže a priori.

V případě, že úvěr nutně potřebné dokumenty (osvědčení o platu, Uplatnění skankpopiya atd.), A dlužník je neoficiální a nemůže poskytnout takové doklady, bude WB určitě doporučujeme zákazník nejprve vytvořit takové dokumenty pomocí vhodných zprostředkovatelů. A teprve pak může pomoci.

Možná, že existují i jiné způsoby / metody zabezpečení chránit sám sebe, když uděláte zprostředkování úvěru, kterou můžeme jen dohadovat.

Nicméně, všechny tyto machinace bude jen malé soukromé banky, řešení pro aplikace, ve které se provádí na místě. To znamená, že je především úřad úvěrové instituce. Pokud se jedná o velkou českou bankou, získat úvěr prostřednictvím bankovního bezpečnostní služby nemá naději na úspěch, protože zkouška může být provedena zcela v jiném městě tisíce kilometrů daleko.

Může WB schválit půjčku? Opravdu sjednat půjčku?

Že schválí bezpečnostní žádost o úvěr nemůže. To lze jen doporučit, aby úvěrové komise, aby se kladné rozhodnutí o žádosti. U většiny bank v úvěrové komise učiní konečné rozhodnutí o žádosti.

Když přijde na rychlé půjčky od bodování, kde je rozhodnuto o on-line systém na několik minut, pak tady seděl v bance nic neřeší.

Schvalovat aplikace WB ale nemůže pomoci s půjčkou ve své moci tím, že poskytuje falešný pozitivní zprávu o dlužníkovi.