Kredit pro zdravotně postižené


Vydáno: 25.11.2016

České banky často poskytují podporu organizacím, které pomáhají osoby se zdravotním postižením, ale je to jen sociální pomoc. Když přijde na půjčování zakázáno, se situace dramaticky mění, neboť podmínky banky je příliš riskantní. Pokud se stále neplatné úvěr obdržel, je konfrontován s jiným problémem - je nahuštěna úrokové sazby ve výši 40 - 70% ročně. Banky věří, že lidé z tohoto rizika tráví většinu příjmů na léky a nemůže najít práci. V České republice se zdravotním postižením získat slušnou penzi, ale banky se stále bojí půjčovat. Pro banku důležitým dokládání příjmů a pokud ne, bude více bank poskytnout úvěr na odpor. Některé banky vzít v úvahu ostatní výnosy, jako částečný úvazek. Je nějaká šance, aby se úvěrové postižení různých skupin? V tomto případě je velmi důležité, jaké postižení skupina, osoba, která: - skupina 3 nainstalován na osoby, které ze zdravotních důvodů nemůže pokračovat v práci v jejich primární povolání a profesí pro rovnocenné kvalifikace, stejně jako ti, kteří se nesmí jejich práce na epidemiologických ukazatelů (např plicní tuberkulóza). Tento převod na jinou práci, redukce zaměstnání nebo změna povahy a pracovních podmínek vedoucích ke snížení tréninku. Třetí skupina postižení je stanovena jako omezené funkčních studenti a osoby mladší 40 let, kteří potřebují ke koupi speciality a omezené provozní lidi s nízkou kvalifikací nebo bez profesi (období výcviku nebo rekvalifikace). Takový dlužník musí poskytnout standardní sadu dokumentů. - Skupina 2 je nastaven na výrazně zřetelná funkčních poruch, které nezpůsobují potřebu neustálé pomoci, péče nebo dohledu, ale vedou k dokončení dlouhé nebo trvalou invaliditu nebo v místě, kde může být k dispozici pro určité druhy práce pacient pouze za zvláštních okolností. U druhé skupiny může vydat úvěr, ale s velkými problémy - Skupina 1 zdravotní postižení je narušení těla, ve kterém nejenže úplně ztratil účinnost, ale je zde neustálá potřeba pomoci, péče nebo dohledu. Takové dlužníci nejsou v žádném spěchu sloužit, ale zoufalství nestojí za to a můžete se obrátit na jiné banky.
Chcete-li z hlavních důvodů pro zamítnutí úvěru patří: osoby prohlášen nekompetentní. špatný zdravotní stav, který, podle bankéřů, může výrazně zhoršit. Lidský příjmy nižší než životní minimum, bez práce nebo jiného příjmu, s výjimkou invalidního důchodu. Co se osoba se zdravotním postižením získat úvěr získat úvěr zakázané potřeba shromažďovat dokumenty žádat a vyzvednout aplikace. Je-li banka nebude propuštěn na negativní úvěrovou historií nebo s nízkými příjmy, musí banka prokázat, že máme poměrně dobré zdraví a můžete splácet úvěr. Můžete požádat svého lékaře napsat potřebné informace a poskytne jí do banky. Snažte se současně aplikovat několik českých bank a šance na navýšení úvěru.

Úvěry zajištěné byty pro tělesně postižené

Pokud se zdravotním postižením vzal velkou půjčku, žádná záruka je dělat. Jak to může trvat nemovitost nebo auto, které lze snadno implementovat v případě nesplácení úvěrů. Ale v případě zdravotně postiženého bytu nemohou vždy sloužit jako kolaterál pro právní předpisy v České republice nemůže vybrat zakázané bydlení kreditní skóre. Ale existují banky, které jsou jinak berou byt jako zajištění. Pak si dohodu, podle které po úplném splacení úvěru bytu sahá až do dlužníka. Ale je tu riziko, že banka by mohla jít poprsí.