Kredit pro zdraví


Vydáno: 15.11.2016

Říká se, že zdraví nelze koupit. To je pravda, ale někdy jsou chvíle, kdy zdraví závisí na financích. To platí drahé diagnostiku, chirurgický zákrok nebo rehabilitaci. Velmi smutné, kdyby lidské zdraví je doslova visí na vlásku a mohou být uloženy, ale vše záleží na penězích.

V této situaci mnoho volá o pomoc přátel a příbuzných, ale některé jsou tak oceňují jeho nezávislost, raději řešit své problémy samostatně. Pro tuto kategorii osob v případě akutní finanční potřeby Jednosměrná doprava - bance za půjčku.

Je-li člověk potřeboval peníze na zaplacení zdravotní péče, je to volba mezi dvěma bankovními produkty: půjčky určené k léčbě úvěru a hotovosti zdobí na naléhavé potřeby. Chcete-li získat úvěr cílovou jednotku k návštěvě banky není nutné. Je stačí odkázat na příslušné zdravotnické zařízení, na kterém jsou pravděpodobně odlišné zdravotní pojištění programu. Pokud je léčba nezapadá do rámce stávajících systémů pojištění, můžete se obrátit na soukromou kliniku, z nichž většina jsou reprezentativní kanceláře, které poskytují zdravotnická zařízení cílené půjčování.

Klient zkoumat a předepíše léčbu s ním, vkladový účet. V této části nákladů na léčbu klient může platit v hotovosti, a některé z nich - ze strany okamžitě vydán úvěru. Někdy poskytnout úvěr na celou nákladů na léčbu.

Co se týče podmínek pro poskytování úvěrů zaměřených na léčbu, budou nastaveny podle doby trvání smlouvy, jeho množství a velikosti zálohy (tedy částku, kterou zákazník zaplatí na vlastní účet). Typicky je úroková sazba z úvěru úměrný trvání smlouvy a výši úvěru.

Alternativou ve vztahu k splátek úvěru Banka může být poskytnuta zdravotnickým zařízením (obvykle možné po dobu 6 měsíců). Rozdíl splátka úvěru, která je dána splátky bez placení úroků. O půjčku pro léčbu průměrnou míru 20 ročně.

Pokud je to smrtelná nemoc, nebo chirurgický zákrok, který bude stát více než 10.000 dolarů za úvěrové záruky potřebují někoho z příbuzných. Když nepříznivý průběh léčby byly splněny všechny povinnosti pro zajištění úvěru, je třeba provést ručitele.

Životní pojištění pro tento typ úvěru neexistuje, protože není vhodné. Druhou možností úvěr - pro naléhavé potřeby bude trochu cílenější. Pro jeho návrh bude muset kontaktovat banku. To není příliš výnosné, ale pokud je to opravdu drahé léčby, cílová úvěru může klesat.

Typicky, cílené úvěry s plánovanou léčbu nebo oblíbené kosmetické chirurgie v oftalmologii. Poměrně často praktikuje prémiové doručení půjčky a IVF.