Koupit kredit mobilního telefonu: jak to udělat správně?


Vydáno: 02.02.2017

Vzhledem k ekonomické nestability a dostatečně vysoké mzdy v České republice ne všichni občané, bohužel, si může dovolit dělat velké nákupy s vlastními prostředky. Nemluvíme o koupi auta nebo doma, někdy i včetně domácích spotřebičů, nábytku, elektroniky stává problematickým. Výjimkou ne a mobilní telefony.


Vzhledem k nákladům na oblíbené modely, zdá se, že takový nákup může významně zasáhnout kapsy. V tomto případě je nejvíce populární způsob, jak koupit telefon dostane úvěr.

Funkce nákupu telefonní kredit


Většina maloobchodníků v českých městech nabízet svým zákazníkům místo na místě úvěr nebo splátky. Jejich propagace stále troubení užitečnost takových návrhů. Ale co je emisní cena? Ve skutečnosti, dnes je možné si vybrat svůj oblíbený model telefonu a nemají dostatečné množství k nákupu, návrat domů, protože žádoucí akvizice. Nikdo nebude překvapen, a situace, kdy přijdete do salonu bez peněz a zařídit telefonní kreditu mobilního bez nákladů, a to i bez placení počáteční poplatek.

Ale dříve, než se radovat výhodnou nabídku, měli bychom si uvědomit, že ani banky, ani prodávající nemá smysl poskytovat své služby zdarma. Pro pohodlí a sliby plateb lze skrýt poplatků a provizí této velikosti, které nemohou být kompenzovány naléhavé vůle.

Věřitelé mohou pochopit - jako nejvyšší procento z úvěrového podvodu je tam v této zbožové skupiny. Získal věc, v tomto případě, i když formálně se chová jako kolaterál, ale v případě selhání dluhu, telefon, stejně jako jakékoli domácích spotřebičů, finanční instituce není zájem - že potřebuje peníze.

Dobrou alternativou pro bankovní půjčky je splátka. Dohoda mezi prodávajícím a vlastníky kupujícího dobrý ve všech směrech. Pro začátek - minimální přeplatek, bude rozdíl mezi částku v hotovosti na splátky a částkou minimální. Kromě toho, pokud se vyskytnou problémy s platbou vyjednávat s ochrannou bodu změny v platebním harmonogramu bude mnohem jednodušší než s bankou. V splátky je jen jednu nevýhodu - to je velmi vzácné, protože většina mobilních telefonů jsou koupil na úvěr.

Jak se dostat na mobilní telefon na úvěr?


Jakmile se rozhodnete úložiště a zastavit svou volbu na pravém buněčném modelu, zkuste si vybrat nejvhodnější pro vás úvěrových podmínek. Schémata koupit telefonního kreditu mobilního může být několik:

- Tvorba půjčky zásuvky. Vše, co budete potřebovat cestovní pas, cín kód (v případě potřeby výkaz zisků a ztrát) a jednu nebo dvě hodiny volného času. Credit výplň specialista, budou žádat o půjčku. Asi půl hodiny take úvaha instituce aplikace finanční, včetně "prozvon" zadáte čísla. V případě Bank of pochybností ve vaší schopnosti splácet, můžete zvýšit částku akontace. Je třeba poznamenat, že tím větší záloha, tím větší je pravděpodobnost pozitivní odpověď a snižovat množství úvěru, příslušně, a přeplatek na to. V případě pozitivního výsledku dáte Money Bank znamení dohodu - a telefon. Teď jen musí dodržovat splátkový kalendář, aby se zabránilo zpoždění a penále;

- Platba kreditní kartou. V podstatě to může být docela výnosný volbou pro vás, že vezme méně svého času a budete platit v souladu s podmínkami, jako jsou kreditní karty, spíše než souhlas banky, která se nachází v zásuvce. Tam může být krásný období přírůstek úvěrové odkladu, během kterého vám budou účtovány úroky z karty;

- Registrace přímo na finanční instituce. Budete mnohem hospodárnější řešení než půjčování designu vývod, vzhledem k nižší úrokové sazby z úvěrů. Nicméně, pokud konstrukce skladu, bez jakýchkoliv dalších dokumentů, které můžete udělat, že banka bude pravděpodobně vás požádat, abyste také zkopírovat zaměstnání a příjmu prohlášení. A tento proces bude trvat déle - na žádost může jít od 2 do 7 dnů.