Komoditní úvěr - k dispozici, ale je to výhodné?


Vydáno: 14.02.2017

Ze všech bankovních úvěrů vydaných českými bankami, komoditní úvěry patří mezi nejoblíbenější. Skutečnost, že tato kategorie zahrnuje úvěry na domácích spotřebičů, až po nábytek, počítače, mobilní telefony a mnoho dalších položek, bez kterého je obtížné si představit život moderního člověka. Ve skutečnosti ne všechny tyto produkty jsou tak drahé, že nemohou vybírat peníze sám, ale lidé stále dávají přednost půjčit. Kolik je to stojí dlužníci netrpělivost?

Komoditní úvěr - co to je?

Pojem "obchodní úvěr" zahrnuje všechny úvěry, které jsou vydávány na nákup jakéhokoliv produktu. Samozřejmě, automobily a nemovitosti jsou také zboží, ale přesto tato skupina nepatří, a tvořit jejich vlastní úvěrů sektoru. Takže bylo jasné, že obchodní úvěry jsou omezeny seznamu výrobků a jejich hodnoty. Jak bylo uvedeno výše, tato kategorie zahrnuje položky používaných v každodenním životě.

To neznamená, že to není česká banka půjčit si peníze na nějaké exkluzivní produkt, který bude stát velkou sumu. Získat potřebné množství může být, ale to je slib muset mít, aby se byt nebo auto, ale to je jiný příběh.

Samostatně pamatovat specifika registraci obchodních úvěrů. Typicky, oni jsou uvedeny přímo do maloobchodních prodejen. Je poskytován s maximální rychlostí služby, takže jít domů se zbožím, bude mít jednu hodinu po podání žádosti o úvěr. Můžete požádat o půjčku s bankou, ale pak době provádění významně zpožděn.
Úvěr, který je snadná

Všimněte si, že obchodní úvěr - jeden z nejvíce snadno čerpaných úvěrů. Doba žadatele požadované minimum a dokumenty taky. Bude k dispozici zcela ve dvou dokumentech - pas a TIN. V případě, že částka je velký, budete potřebovat potvrzení o měsíčním příjmem jednotlivce.

Nicméně, tyto úvěry jsou k dispozici i na takové uchazeče, kteří již dříve přijatých zpoždění, samozřejmě, pokud to není škodlivé návrh dodgers. Nicméně, pro tyto kategorie osob by se zvýšily požadavky, včetně úplného seznamu požadovaných dokumentů, a mohou také ručení v smlouvat, ale ještě dát úvěr.

Důvodem pro nadpisy zamítnutí může sloužit kromě toho, že žádný místní registraci (nebo české občanství) nebo nevhodného věku žadatele. Zbytek českých bank nejsou vybíraví.
Nicméně, náklady na "kousnutí"

To je jednoduchost a rychlost vydávání úvěry komerčním bankám úplatek českých dlužníků. Opravdu, co to je - strávil hodinu na síle - dvě hodiny času, a že jste vlastníkem ultramoderní mobilní telefon nebo notebook. Banky však hraje na impulzivnost dlužníků, někdy ukládají obtížné podmínky. Dokonce i nominální sazba na komoditních úvěrů je poměrně vysoká. Například, pokud notebook vydávat úvěr přímo do skladu, první nabídka na něm nebude nižší než 25% ročně. Žádné peníze na zálohu - vč 3-5% této sazby.

Žádný dokument o výdělcích - přidat další 2-3% ročně. Nicméně, míra přejde přes 30% ročně. Ale to není všechno. Někteří bankéři ještě pokračovat účtovat různé provize nebo pojištění, což vede ke zvýšení úvěr ještě několik procent. Pokud se vzít v úvahu, že úvěr může trvat až 3 roky, přeplatek přichází právě obrovský.