Komerční banka uvádí na trh je Mapy pro bezkontaktní platby na iPhone


Vydáno: 09.12.2016

Praha Komerční banka jako první banka v České republice, které bude omezené uživatele je telefon Mapy pro iPhone 4 a iPhone 4S, který bude mít příležitost využívat bezkontaktní platby ve všech platebních terminálů, které podporují tento způsob platby. Tímto způsobem, KB pokračuje v expanzi a zlepšit nabídku produktů a služeb v oblasti bezkontaktních plateb.
Je Mapy vyrábí pro bezpečné skladování Visa mobilní speciálního ochranného krytu pouze Wireless Dynamics telefony Apple iPhone 4 a 4S, vybavené speciálním NFC anténou a integrovaným prvkem pro bezpečnost bezpečnostního prvku. Nyní bude k dispozici v komerčních bankách takové případy.
Majitelé iPhone 4 a 4S lze snadno připevnit ochranné kryty do přístroje a z App Store stáhnout na vrácení peněz Visa KB iKarta, pak okamžitě být schopen provádět platby. Funkce mobilní bankovnictví jim umožní neustále sledovat svůj bankovní účet, provádět rychlé převody na jiné účty nebo například, najít nejbližší bankomat. Pořizovací cena je Maps je 1500 kroons KB iKarta aplikace a mobilní bankovnictví lze stáhnout z App Store zdarma. Platnost těchto karet - 3 roky.
Centrála Komerční banka zadávací Petr Polák (Petr Polák) hlásí, že limitovaná edice je zákazníci mohou objednat Mapy na www.kb.cz/iKarta~~pobj nebo přímo na jednom ze dvou složek CB v Praze a Brně. Po aktivaci mobilních telefonů zákazníků Visa může provádět nákupy prostřednictvím zahájení náhrady KB iKarta a připojení telefonu k platebního terminálu, který přijímá platby bezkontaktní. Pro platby méně než 500 Kč ani nemusí trávit čas na to, aby zadat kód PIN.
Bezkontaktní platby mají moderní technologie, popularita, která rychle roste, a to především kvůli rychlosti a pohodlí bezkontaktních karet možností integrace s jinými dopravci, kteří nemohou poskytnout tradiční plastovou kartu. Bezkontaktní platební terminály již působí v mnoha hypermarketech (Globus, Kaufland, FRESHBAR MANGALOO a dalších.). Jejich počet rychle roste.