Klení bankou: jak se chovat v sociálních sítích získat úvěr?


Vydáno: 27.10.2016 | Aktualizace: 27.10.2016

Při posuzování žádosti o úvěr mnoho českých bank vzít v úvahu, že dlužník profily v sociálních sítích. Chcete-li být užitečné informace, které rychle a nadával potěšit bance.

Určitě víme, že lidské chování v sociálních sítích silně koreluje s pravděpodobností nesplácení úvěrů. Proto všechna data, která nechává sama na internetu ovlivnit schválení žádosti o úvěr. Aby bylo možné posoudit dlužníků na účet bank dnes používají speciální automatizované řešení či prohlížení profilů ručně.

Dříve zákazníci bez úvěrové historie nebo zkažené kreditní historii nemohl spolehnout na půjčky, nové nástroje dát bance příležitost dozvědět se více o dlužníkovi a vydat kladné rozhodnutí o vydání. Také, samozřejmě, nástroje pro efektivní odstínění podvodníky.

Takže než budete žádat o úvěr musí naučit svou stránku, stejně jako banky.

1. Podívejte se, jaké informace o sobě jsme naznačili při registraci

Bank of zajímalo, kde jste se dozvěděl, kde je práce, kteří jsou přátelé, kteří navštěvují město jako trávení volného času. Například, pokud budete studovat na Karlově univerzitě a vydal se na vaší stránce, bude pozitivním faktorem. Ale nenechte oklamat banky, pokud jste řekl, že banka nebo poukázal na to, kdo je absolventem Univerzity Karlovy a nemáte žádnou spolužáka Univerzity Karlovy v přátelích, ale hodně přátel, kteří je absolventem Technické univerzity v Liberci, o úvěru může klesat.

Je třeba ověřit definované údaje ve formuláři žádosti o úvěr s daty ze sociálních sítí by měly rozdíly nebudou. Zvlášť teď, že banka může být s větší pravděpodobností vědět o podvod.

2 prosetou

Účast ve skupinách spojených s antikollektorami, finanční pyramidy a forexu rozhodně odcizit banky. Ale pro připojení ke komunitě v souvislosti s finanční gramotností budou užitečné pro zvýšení své body v očích banky a pro život obecně.

3. vyplní seznam přátel

Banky důležité vidět své vnitřní kruh: příbuzní, přátelé, kolegové. A protože jste postavený sociální vazby lze říci bance ještě víc než váš účet. Například banka může vidět, že většina z vašich přátel jsou úspěšné a mnohé z nich jsou dobří klientů bank. Bude to velmi pozitivním faktorem při rozhodování. Ale pokud si výslovně přidány do "přátel" některých úspěšných lidí, lidí s vysokými příjmy, ne ty, s nimiž budete studovat, pracovat společně a skutečně komunikovat, bude banka nevšiml a počítat jako negativní faktor - snaze učinit správné "Friend" uměle.

4. Odstraňte snímky z stran

Hojnost fotografií, kde budete bavit s alkoholem v ruce - špatný doporučení pro banku. Proto je lepší odstranit nebo zpřístupní pouze "kamarády". Foto cestování, naopak ukázat svůj aktivní život, dostupnost příležitostí pro cestování, a obecně se zanechat dobrý dojem o osobě.

5. editace

Ten člověk píše v sociálních sítích velmi špatně interpretovány z hlediska rizika selhání. Z tohoto důvodu podléhají pozice, jeho politické názory nehrála roli. Ale samozřejmě, když člověk má spoustu nadávek na stěně a nepříjemných projevů nespokojenosti, že je schopen tlačit nikoho.

6. demonstrovat jejich povýšení

Musíme se často jít do sociálních sítí z mobilních zařízení, pokud je máte. Další by bylo užitečné, aby přezkoumala nastavení "soukromí" v rámci svého účtu, čímž se dá najevo, že jste si vědomi uživatelů. Byť nepřímo, ale znamená to, že vaše zodpovědnost.

7. chová přirozeně

Pokud jeden den vstoupit do všech existujících skupin na nabytysya finanční gramotnosti mezi kamarády všem lidem ze seznamu Forbes, systém pochopit, že toto bylo děláno s cílem získat úvěr. Banka musí uznat umělé chování. Proto se musíme chovat čestně, otevřeně a přirozeně.

závěry:

Nebojte se, ani v rozporu s doporučeními výše banka vám odmítne půjčku s dobrou úvěrovou historií. Přesto, že banka je důležitý - můžete vrátit půjčku, ne kolik máte obscénních fotografií na stránce. Nicméně, pravidelný účet vám může dát možnost získat půjčku, když žádná záruka, že pokud si o ni požádají poprvé, podvědomě stále kazí úvěrovou historii, nebo se spolehnout na mnohem víc než minule. V tomto případě, být připraven, že informace ze sociálních sítí ovlivnit konečné rozhodnutí závisí pouze na vás, jak bude tento dopad.

Chránit čest své mládí, a jejich účty v sociálních sítích přemýšlet o tom, jak se veřejně dostupné informace, které by mohly vidět banky, HR-zaměstnanců a dokonce i maminku.