Klasifikaci úvěrů vydaných požadavků.


Vydáno: 12.09.2016

Jednorázový úvěr.

První typ - jednorázový úvěr a. To vám umožní podílet se na základě výběrového řízení. Tento kompletně všechny informace o výběrovém řízení předepsané ve smlouvě. V případě, že organizace zaplatil všechny dluhy včas, může očekávat, že nižší roční úrok a kratší doba nutná pro posouzení.

Obnovitelná úvěrové linky.

Další pohled by se dalo nazvat revolvingové úvěrové linky. V tomto případě organizace se mohou účastnit několika výběrových řízení po dobu jednoho roku. Před posouzením žádosti musí být přesně dohodnutém termínu, množství tranší. Chcete-li získat nové půjčky by měl platit za minulostí. Doba trvání příkopů až tři měsíce. Roční úroková sazba nad 14%. Tyto dokumenty by měly poskytnout finanční zprávu za rok a soutěže s aplikací, která bude konkurenční společnosti.

Činnost úvěrových makléřů.

Nejen banky, ale i české firmy nabízení operátorům poskytovat úvěr. Tyto organizace působí prostřednictvím makléřů. Jednoduše řečeno, makléř - fyzická nebo právnická osoba, která provádí zprostředkování mezi bankou a nyní brát úvěr. V případě, že makléř je úspěšný, pak odborník, to obvykle trvá žádné další finanční prostředky na výplatu peněz v dluhu. Ačkoli někteří příslušníci tohoto povolání, může požádat o 1 až 2% z obsazeného města. Využívání služeb makléře, můžete se zbavit zbytečných problémů. Od dlužníka potřebují malý balíček dokumentace. Rozhodnutí o úvěru bude rychlejší než v bance.

Působí společnosti po vítězství ve výběrovém řízení.

Po vítězství ve výběrovém řízení nebo aukci samozřejmě muset vrátit půjčku. V opačném případě dojde k problémům s výkonnou a vymáhání práva. Znamená, že firma představila ověřit schopnost organizace jsou zmrazeny podle organizátorů soutěže. Po soutěži vrácení peněz a splatili půjčky přijaté od banky nebo broker. Pokud nemůžete vrátit peníze včas, můžete požádat o odložení platby. Prodloužení náhrady může být vyplacena, všech otázek projednávaných s věřiteli.

Na závěr lze konstatovat, že ne všechny organizace vítají požadavky stejně jako mnoho různých dokumentů a postupů. Ale tyto problémy se lze vyhnout pomocí bank a úvěrových makléřů. Nicméně, měli byste si pečlivě přečíst všechny položky, které na základě smlouvy nebo smluv, aby se předešlo budoucím problémům.