Když volno z kreditní karty


Vydáno: 08.02.2017

Nyní je zde dominance kreditních karet. My pomáhat jim v bankách a on-line chatu classic - každý den banky jsou stále loajální, a více map. Není divu, že "plast" úvěr dodávka na jednoho obyvatele se zvyšuje. To je jen pro majitele těchto ukazatelů nejsou ve prospěch, a některé by měly být v sbírání karet k zastavení.


V peněžence nevejde


Vaše peněženka může být 8 slotů pro karty a 10. To však neznamená, že všechny své karty, je nutné vyplnit - zejména v případě kreditní karty. Kdybych tolik chcete umístit v peněžence není prázdný, vyplnit tyto otvory slevové karty, mzdové a debetní "plast", které budete používat.

Ty nedávají kreditní kartu


Můžete snadno schválit svou první kartu. Jo, a druhý taky. A za třetí, jste úplně "objednal" přes internet. Čtvrtý-mailu můžete poslat. Nicméně, jak se další "plast" se stal poněkud obtížné - a věřitelé nejsou tak šťastný, že tě vidím v řadách majitelů karet. A neúspěch pršelo všechny banky bez výjimky, bez ohledu na to, jaký typ úvěru "plast" se ucházíte. Tento - nikoli zvon, zvon, který je třeba zastavit a začít se zbavit stávajících map.

Nemůžete sledovat své výdaje


Pokud máte jednu kartu - nebudete těžké si vzpomenout, jak a kdy to trávit s. A dokonce i na dvě karty "následovat" bude snadné. Ale v případě, že karta 3-4 (nebo i více), a aktivně je využít všichni musíme tvrdě pracovat, neztratit se ve skladovém účetnictví, kontroly a výkazů. Je nepravděpodobné, že budete okamžitě splatit své dluhy, aniž by čekal na období odkladu. Takže, je třeba sledovat každé karty, aby nedocházelo ke zpoždění nebo nedoplatky - a to ohrožuje jak dodatečné náklady v podobě pokut. V případě chyby má dochází častěji, je snížit počet použitých karet.

Kolik sankce považovat za normu?


Nejsou žádné výmluvy, pokud jste opět s výjimkou placení kartou, musí zaplatit pokutu z úvěru, protože se jedná o platbu jste udělali včas. Nicméně, pokud máte jednu nebo dvě karty, vaše zpoždění je odůvodněné, pokud ne, pak alespoň pochopitelné. Obvykle se tyto problémy vyskytují, jestliže zpoždění platu. Nebo v případě naléhavé cestování, kdy poplatky nejsou nedbající na splátky. Pokud je váš život je něco podobného, ale pravidelně platit pokuty za prodlení kreditní karty - to je čas, aby přehodnotila svůj postoj k nim.

Otevření nové karty, protože ten starý je nad limit


Jste dostali plat, platí všechny platby do další výplatní pásku nestačilo. A kreditní karty chybí, protože jejich limity, ty jsou vyčerpány a splatit minimální splátky dluhu. Exodus? Jasně, jdi a vydat novou kreditní kartu. A tak dlouho, dokud se nezastaví dávat novou kreditní kartu, a ne najít, že jsi polovina krok k bankrotu.

Je třeba odmítnout kreditní karty, pokud nechcete používat


Zvyk open card "just in case" můžete hrát krutý vtip. A počet těchto karet by mělo být omezeno - v ideálním případě maximálně jedno. Tak zatímco tato karta nechcete používat to nestojí a aktivovat. Pokud máte "aktivum" je karta datum vypršení platnosti vypršela dříve, než budete mít čas k jejich používání, přemýšlet o tom, zda budou i nadále získávat "plast". Více informací o těchto karet přijít v CHB a je nepravděpodobné, že vám body.