Kdy může odmítnout mikroúvěry


Vydáno: 24.10.2016

Mikrofinančních organizací poskytovat úvěry pro českou veřejnost v rámci zjednodušeného režimu, která je srovnatelná s jeho bankovním dostupností. V tomto případě nemusí poskytnout výkaz zisků a ztrát, zajištění a hledání mezi přáteli a příbuznými lidí s potvrzenou solventnost, kteří souhlasili mluvit garanty dlužníka. Musíme pouze pas a individuální daňové identifikační číslo a nic víc.

Klient, s odkazem na organizaci mikrofinancování se mohou spolehnout na pozitivní řešení ve většině případů, ale existují i případy, kdy může být úvěr zamítnut.

V některých případech můžete očekávat selhání
1. Historie špatné úvěry. To je relativní pojem, který může poškodit úvěrovou historií jen některé menší zpoždění. Proto MFI půjčovat i takové klienty. Ale pokud již dávno, je nezaplacené pokuty, nezaplacené a po splatnosti půjčky od bank a dalších mikrofinančních institucí, úvěr bude odmítnut. Škodlivé neplatiče nebudou půjčovat, aby MFI dokonce s největší loajalitu vůči klientům.

2. Nesoulad informace pasové údaje vloženy do dotazníku. Tato situace často nastává, když uděláte mikropůjčky online. Sebemenší chyba může vést k odepření úvěru, takže pečlivě vyplnit formulář a dělat její informace ve formě, ve které vstoupil do pasu. Pokud však nešťastné chyby se dopustili, a protože byl odepřen úvěr, můžete požádat o ostatních měnových finančních institucí.

3. Dokumenty ve špatném stavu. Pokud je úvěr potřebovat pas a individuální daňové identifikační číslo. Pokud jsou doklady poškozené, zpřístupňování informací zcela nebo z části pro čtení nebo tisk jasně viditelné, úvěr bude také popíral. Jedná se o situace, kdy když se dělají on-line mikroúvěrů musí potvrdit přesnost skenování nebo fotografie cestovního pasu. Pokud nemůžete číst etikety, požádejte zaměstnance, aby poskytla jasnější obraz. Není-li to možné, bude rozhodnutí negativní.

Jak to stojí, případy, ve kterých může být úvěr poskytnut jen málo, takže MFO služby jsou velmi žádané kvůli snadnosti v dohodě.