Kdo a jak publikuje volných úvěrů v České republice?


Vydáno: 26.12.2016

Mnoho občanů České republiky patří takové programy nevěřícně. Vskutku, proč by to najednou bez úvěrová instituce vydávat půjčky? Ale důvodem je, ale na trhu existují i další možnosti pro získání volného kreditu. Co občan je v dluzích, a tak se dá. důležité vědět jen nuance designu.
Půjčky od IFO 0%

On-line nabídky lze nalézt mikrofinančních institucí, které nabízejí občanům mikroúvěrů dostávat zdarma. Jedná se o skutečnou nabídku, že relevantní pouze pro ty občany, kteří se odkazují na tento první MFI.

Proč finanční instituce nabízejí zdarma online úvěr?

Tyto programy jsou velkoryse marketingu a reklamy přírody. Volné vydávání mikropůjčky, společnost se rychle rozšiřuje svou základnu zákazníků a získat loajalitu občanů. Většina občanů, kteří obdrželi bezplatné zapůjčení zatáčku to MFI jsou běžné sazby na půjčky a doporučí organizaci s přáteli.

Takové návrhy jsou dočasné a mohou probíhat paralelně na několika mikrofinančních organizací. Charakteristické bezúročné půjčky od MFI obvykle vypadá takto:
malé množství vydání;
bezplatně pouze u skutečného navrácení včas;
mikroúvěr se zdá zcela on-line v sázce, elektronické peněženky a jiné metody;
Jediné, co potřebujete cestovní pas;
Hodiny naléhavou záležitost;
na splácení úvěru je dána kratší než jeden měsíc.
V případě bezúročné půjčky musíte najít čistou MFI vhodný úvěrový program a odeslat on-line žádost. Přijde-li souhlas, okamžitě získat peníze vydané hodiny. Je důležité, aby splácet dluhy včas, a ne zájem MFI příštích období a sankce.

Kreditní karta s dobou odkladu

Téměř všechny nové kreditní karty vydané českými bankami jsou připojeny lhůta. Jedná se o možnost využití úvěrové prostředky a nevyplatí se zájmem.

Bezúročné období - je termín, který je obvykle maximálně 55 dní. Pokud občan plně splatit dluh zaniká výhody, je osvobozen od nutnosti platit úroky.

Přednosti:
Většina bezúročné období se vztahuje pouze na transakce uskutečněné bankovním převodem. Pokud občan bere peníze z karty do bankomatu, doba odkladu je zrušena.
Doba odkladu nepopírá, že je nutné, aby se měsíční platby. Minimální mzda označuje banku. Pokud nechcete provést platbu, nevyužívají, že dluh bude mít zpoždění kategorii.
V případě, že banka říká, že doba dávek může dosáhnout 55 dní, to znamená, že to může být stejná a 20, a 30 a 40 dní. 55 - maximální možná doba trvání grantu.
Každá banka nabízí své vlastní algoritmus pro výpočet délky období odkladu. Mnozí občané se mylně za předpokladu, že jeho výchozím bodem referenční datum výdajů, jehož prostřednictvím zůstatku na kartě šel negativní. Ve skutečnosti je počet lze provádět ode dne, kdy kreditní karty nebo datu vypořádání stanovené bankou.

Ujistěte se, že při vydávání bankovních karet naučit se považují během přestávek. Nyní mnoho poskytovatelů úvěrů na svých internetových stránkách byly umístěny kalkulačka lhůtu, což je velmi pohodlné. Můžete zjistit online, které číslo je nutné kompletně uzavřít bance dluh se nepočítá zájem.

Kreditní karta s dobou odkladu - skutečná příležitost vzít úvěr zdarma. No, ve většině případů, obnovitelné období, to znamená, že jej můžete použít opakovaně.

Nákupu zboží na splátky

Tento typ spotřebitelského úvěru lze také přičíst zdarma. Občan chodí do obchodu, který nabízí úvěr, zvolí produkt, a čerpá z ní bezúročnou půjčku. Jako výsledek, součet mu nevěnoval měsíční platby rovnající se kupní ceny.

V případě bezúročné půjčky od bank pod splátky, budete muset dávat pozor na programu, oznámil jen hlavní prodejce. V malých sítích mohou zavést zavádějící kupující, nafouknout ceny a pak nabídnout údajně splátky.

Upozorňuje registrační splátky:
Odpadu pojišťovacích služeb. Pojištění není zdarma, cena je zahrnuta v úvěru. Pokud nepotřebujete to, odmítat a další doplňkové služby, které často kladou zástupci bank.
Přemýšlet o tom, zda budete potřebovat dodatečnou jistotu, speciální zkušební zařízení a podobné služby obchod. Často nabízejí prodej aktivně, ale není vyžadován nákup.
Mnozí začít přemýšlet o tom, proč banka vydávat volný kredit ve formě splátek. Ale banka, že není zadarmo, to dává půjčku proti malým procentem, a procento, které zaplatí v obchodě, takže slevu na zboží. V důsledku vzájemné spolupráce mezi bankou a zvýšit své prodeje Store. Nyní víte, jak získat volné kredity.