Kde získat kapitál pro zahájení podnikání?


Vydáno: 11.11.2016

Chcete-li otevřít podnik musí mít nějaký semen peníze, materiální zdroje. Kde start-up kapitál?

1. půjčit si peníze od příbuzných, přátel, atd.
Tato metoda je jedním z nejpopulárnějších. Související lidé pravděpodobně nebude odmítají pomoct, ale chtějí být část zisku. Buďte opatrní, protože část peněz může mít různé konflikty. Takže jen v případě, že psaní bezpečné prostředí a převod peněz.

2. vlastních úspor.
Můžete mít štěstí a vaši rodiče jsou bohaté a může poskytnout nějakou kapitálu. Můžete také prodávat žádný majetek a investovat vydělané peníze v podnikání. No, nebo doba pro materiální základny vaše budoucnost podnikání.

3. Najít partnera.
Pokud můžete najít někoho, kdo sleduje stejné cíle, jak navázat kontakt s ním, pak si můžete s tím vypořádat společnou příčinu. Všechny vztahy týkající se financí, aby se zabránilo různým překážkám by měla být vydána ve formě smlouvy a musí být legalizována.

4. půjčit si peníze od jiných firem.
Společnosti, které mají velký finanční základ, může riskovat a dá vám peníze pro své propagaci. Ale pamatujte, že budou spoléhat na nějaké příjmy z půjček, které dal vám. Ujistěte se, že studovat podmínky, za kterých si vzít peníze se chytit na různých triků.

5. Získat bankovní úvěr.
Nejdůležitější způsob, jak získat kapitál pro zahájení podnikání. Banka vám chce dát peníze, ale bojí se spálit váš případ. Takže je potřeba přesvědčit bankéře, že váš případ bude efektivní a můžete splatit bankovní úvěr. Nebojte se, pokud je první bankou, ve kterém jste přišel, nedávají vám úvěr, budete najít jinou banku, která bude dělat.