Kde najít finanční prostředky na nákup nemovitostí v České republice?


Vydáno: 14.10.2016 | Aktualizace: 14.10.2016

Koupit nemovitost v České republice, tak mohou mít pro jejich vlastních peněz a peněz vydaných bankou - tzv úvěru přes hypoteční (hypotéky). Rozhodnout, jak nejlépe koupit nemovitost, je to docela složitý problém, někteří raději kupují za hotové, a výraz v očích prodávajícího silným a spolehlivým partnerem, a někdo se rozhodne investovat do několika vlastností, jako je vyplácet 20% peněz v hotovosti , zbývajících 80% - platit za hypotéku. Nicméně využívání bankovních úvěrů a investic do několika objektů může být pouze tehdy, pokud roční příjem odvozený z inestitsiy ne méně než 7,2%.

Pět pravidel hypotéky

Pokud se rozhodnete koupit nemovitost v České republice zároveň získat hypotéku koupit to, co potřebujete vědět, jak banky, aby rozhodnutí o přiznání nebo neprovedené vydání, věnovat pozornost, a to dělat závěry o žadateli.

Pravidlo číslo 1: vyřešit náklady

Banka poskytuje hypotéku, s přihlédnutím k očekávané hodnoty nemovitostí, a nikdy vzít v úvahu zavedené kupní cenu. Pro investora to je někdy prospěšné dohodě, jak je uvedeno kupní cena může být nižší, než se předpokládalo bankou, znamená to, že hypoteční úplně pokrytí nákladů na nákup nemovitostí.

Pravidlo číslo 2: banky vědomě podceňují odhadované hodnoty majetku pro bezpečnostní sítě

Banky, vzhledem k tomu, že negativní trendy na trhu s nemovitostmi, podceňují odhadované hodnoty bytu téměř 10%.

V případě, že banka ve svém rozhodnutí o pravděpodobné hodnotě pozemku určuje cenu ve výši 90% reálné hodnoty bytů v České republice pro investora to znamená, že 10% nákladů, je třeba zaplatit za svůj vlastní účet. Nicméně, kupující může zvýšit množství, například uvedením rovněž náklady na venkovském domě.

Pravidlo číslo 3: nespoléhejte na získání hypotéky ve výši 100%

Dnes je zde prakticky žádné případy vydávání hypotéku na 100%. Jen několik bank, které nabízejí 100% hypotéku na koupi nemovitosti v České republice, ale zároveň roční zvýšení úrokových sazeb o 1%, docela výhodné pro kupujícího.

Pravidlo číslo 4: Bank kontroluje veškerý dluh

Banky jsou vždy kontrolovat všechny své náklady a dluh, půjčky, hypotéky, úvěry a další. Pro banku velmi významnou mírou svého příjmu za účelem zjištění, jaké by měli být schopni platit hypotéku, nebo ne.

Pravidlo číslo 5: Buďte o krok napřed, získat povolení od bankovních hypoték

Než si chcete koupit nemovitost v České republice, obraťte se na svou banku získat povolení pro registraci a vydávání hypoték. Dejte Bance veškeré informace o vašich příjmech, dluhopisy a další výdaje. Na tomto základě bude banka rozhodne o udělení či selhání vydávat hypotéky. Když najdete nemovitost možnost, napůl vyhráno hypoték budete mít za sebou.

Při žádosti o hypotéky, lidé často diskutují o stanovení úrokové sazby. Někteří argumentují, že záznam nemá smysl, někdo nabídne opravu po dobu 3-5 let. Ale jen říci, že je to lepší není možné, protože je nutné přesně vědět, co bude výše úrokové sazby v budoucnu.