Kde mohu získat auto úvěr bez příjmu?


Vydáno: 08.12.2016 | Aktualizace: 08.12.2016

Získat hypotéku bez příjmu - úkol téměř nemožné, ale koupit auto na úvěr, který nemá požadované dokumenty, jednoduché. Nicméně, sazba z úvěru a akontace může být o něco vyšší. Takže bankéři jsou pojištěni proti nesplacení úvěru.

Česká republika ve stovkách zemí s největším flotily se konala 46. V naší zemi účet tisíc lidí na 271 automobilu, včetně užitkových vozidel.

Ve srovnání s vyspělými zeměmi, je velmi málo. Například ve Spojených státech, která obsadila druhé místo v žebříčku 802 tisíc lidí automobilů v Itálii - 672 v Kanadě - 602.

Ale soudě podle důvěru mnoha občany České republiky jsou v plánu ke zvýšení výkonu. Asi 19% populace jsou připraveni koupit auto, zatímco před rokem to bylo pouze 11%.

Nejjednodušší způsob, jak vlastní auto je prostřednictvím bankovního úvěru. A vy může zajistit auto úvěr rychle, bez zbytečného papírování a při relativně nízké ceny. Nižší sazby pro ty, kteří jsou ochotni potvrdit své příjmy a zaměstnanost, a vyšší - pro ty, kteří plánují získat úvěr bez datových referencí. Ve druhém případě je rychlost bude 16,5% za úvěr po dobu 1-3 let a počáteční příspěvek ve výši 15 až 30%. Máte-li podat výkaz zisku a ztráty, rychlost klesne na 14,5%.

Když uděláte auto úvěr v České banky dlužníka bude požádán dokumentů pouze cestovní pas a řidičský průkaz. V případě, že klient bude dělat zálohu ve výši 70% strojů, bude sazba pro něj bylo 5,9%. Příspěvek může být snížena, ale s nárůstem rychlosti.