K přechodnému pobytu - překážkou pro půjčku?


Vydáno: 26.12.2016

Většina lidí nežijí dlouho na stejné adrese. V několika tahů jim mohl tlačit pracovat, studovat nebo dokument prokazující totožnost doklady o prodeji či pronájmu, které jsou považovány způsobit dočasnou prozhivelanie přemístit. Osoba, která zaznamenala prchavé premýšlíte, jako kdyby mohl dělat půjčku, které mají dočasné povolení k pobytu?

Podle současného zákona ten, kdo šel někde po dobu delší než tři měsíce, musí koupit dočasnou registraci s novou adresou bydliště. Proto je nutné jít do pasu kanceláře a předložit následující dokumenty: žádost o rozhodování o účtu, udostoaniya nové umístění.

Pokud se shromažďují papír, pak proces podle nové místo přechodného pobytu je asi tři dny.

Čtení úvěrových podmínek prakticky žádnou ekonomickou instituci lze najít úsek, který říká, že je to možné úvěr dlužník je povinen žít v oblasti, kde jsou pobočky banky. Tak, věřitelé hledat pro snadnější dlužníka, pokud se náhle máte problémy se splácením dluhu z úvěru. Tak se snaží, aby jejich klienti neměli žádné problémy s prováděním plateb z důvodu nedostatku bankovních poboček.

Bankovní organizace upřednostňují zákazníky, kteří nemají změnit bydliště, o čemž svědčí nepřetržité nahrávání. Vzhledem k tomu, v takových případech banka vyhnout spoustu problémů. Ale existují finanční instituce, které nebudou spolupracovat s klienty, kteří mají dočasné povolení k pobytu. To je obvykle banky, největší finanční instituce v České republice.

Spolupracují s osobou, která má povolení k přechodnému pobytu, riskantní, takže riziko je z hlediska úvěrů. Banky se dohodly na takových dohod mají tendenci snižovat podmínky smlouvy o úvěru, že to bylo nic víc, než je doba dočasných práv k pobytu.

Menší problém nastane, když hypoteční úvěr, protože se vydal za určitých podmínek. První podmínka - aby nemovitost zajištěného věřitele v případě problémů uvedených na aukci. Druhý - nedílnou bydliště dlužníka v hypotečním nemovitostí.

Mnohem obtížnější dosáhnout dohody o úvěr na auto. Podobné dohody v přítomnosti dočasné registrace jsou vzácné, takže může dlužník předjet auto v jiném regionu a prodávat ji. Vyhledat auto a velmi nespravedlivé dlužník v tomto případě věřitel bude velmi problematické.