Jsou banky mají zájem příbuzní dlužníka?


Vydáno: 10.11.2016

Od roku 2006 v České republice existuje několik úvěrových registrů, které shromažďují veškeré informace o dlužníků. Může zkazit dokonalé úvěrová historie dluhy příbuzné nebo jejich trestní rejstřík?
Chcete-li vidět bankám
České banky obvykle věnovat pozornost pouze na bonitě klienta a na tom, jak disciplinovaný splatí úvěr půjčky. Pokud historie je pozitivní, bude dostávat další půjčku za výhodnějších podmínek. A pokud pošpiněna pověst, může odmítnout téměř všechny banky najednou.
Nativní na cokoli
Podle českého práva ve formě úvěrových obchodů, které dávají zrod středisek, zaznamenat pouze informace o dlužníkovi přijatá půjček splatnosti plánem, po lhůtě splatnosti a vedení sporu s bankami.
Také přivézt informace o práci, mzdy, měsíční výdaje a rodinného stavu. Ale podrobnosti o rodině nejsou specifikovány.
Většina bank také nebude mít možnost dozvědět se o úvěrové věcech v rodině, protože přístup k nim je omezen. Tato informace bude dávat bance pouze s písemným souhlasem klienta. Také nikdo nemá právo požádat o úvěr obchodních údajů o rejstříku trestů či zdraví.
Pokud jste BANK odmítl poskytnout půjčku, ujistěte se, že problém je v tobě, ne v dysfunkční rodině. Pokud jste vždy platit účty včas, obraťte se na kancelář pro kontrolu a v případě potřeby změna jejich příběh. Nesprávné údaje lze napadnout u soudu nebo odvolání.
Ale pokud mezi svými příbuznými jsou úspěšné podnikatele s dokonalou pověst, může pomoci získat peníze. Chcete-li to, že musí být ručitelem a banku, aby se dohodly na studium jeho historii.