Jsem rád, že žít na dluh ...


Vydáno: 10.11.2016

Na splátky můžete koupit nejen potřeby, ale luxus. Banky nás agresivně naučila žít na dluh. A my jsme se snažili veškeré kouzlo režimu "Volodya nyní platit - potom" ochotni použít peníze jiných lidí. A nejen nakupovat zboží, aniž by žít v žádném případě nemožné, ale na nákup "status" věcí.
Na moří, vlny!
Koupit auto úvěr je dnes snadné, téměř všechny z českých bank připraven financovat nákup "vozidla". Nicméně, auto - není jediným transport, který je oblíbený u Čechů. Podle odborníků, země je rychle rostoucí poptávka po vodní dopravy: lodě, motorové čluny, vodní skútry. Zdá se, že tato vozidla lze zakoupit na úvěr. Kromě toho některé banky jsou dokonce uvedeny "úvěr na lodi" jako samostatný cíl programu úvěrů.

Zásluhu na "nejlepších přátel"
Jak je uvedeno v jednom z popových hitů: "Nejlepší přátelé dívky - je diamanty ...". Z nějakého důvodu chci rozšířit tento seznam zahrnuje "kruhu přátel" kožichy, šaty "haute couture" a elegantní vůz, jehož hodnota je srovnatelná s malého bytu na okraji Prahy. Naštěstí banky dnes odmítly sponzorovat tyto "drobné vtípky" - samozřejmě ve velkém procentu, a pouze ty dlužníky, kteří mohou dosvědčit, vysokou úrovní příjmů. Koupit některé atributy "krásný život" bank půjčovat přímo v místě prodeje. Takže, podívejte se dovnitř norkový kožich, ne nutně jít do banky, aby úvěr na své oblíbené věci. Zástupci bank a družstevních záložen jsou ochotni vydat spotřebitelský úvěr na místě. Chcete-li to potřebují standardní sadu dokumentů: cestovní pas, identifikační číslo a potvrzení o zaměstnání z příjmu. Nicméně, pokud nelze ověřit vysokou úroveň příjmů zdokumentované - nezáleží na tom, nabízí úvěrový program, pro který nebudou muset "zářit" své platy. Nicméně, ve většině případů je ústupek z bankéřů vás bude stát několik procent ročně. Tak, spotřebitelské úvěry na věci, v závislosti na nákladech banky 25-40% ročně (v závislosti na bance a poskytnutých dokladů).
Nicméně, pokud nechcete "trápit" s designem spotřebitelských úvěrů v butiku, můžete vždy koupit hýčkaný dámu pomocí kreditních karet. S kreditní kartu, dostanete právo nakládat s penězi na vlastní pěst - utratit na kožichů, diamantů a jiných "potěšení" života. Dostaneme potěšení "jen" 20-30% ročně (v závislosti na tarifní politiky bankovní a kreditní karty třídě).