Ještě poskytnout úvěr pouze o pas?


Vydáno: 17.11.2016

Dnes, mnoho českých občanů, kteří chtějí půjčit, zeptejte se: Je možné získat úvěr, takže jen s pasem? Odpověď zní: ano, je to možné. A to nejen možné, protože banky nyní aktivně přilákat reklamní klienty, úvěrové programy, úvěr, který provádí jeden dokument.

Je však třeba uvědomit, že úvěr s takovým minimálním balíček dokumentů pro banku je velké riziko, že je kompenzován velmi vysoké úrokové sazby.

Express půjčky
Nejoblíbenějším typem půjčky pouze pro jeden dokument je rychlé půjčky. Takový úvěr důstojník vydá vám velké nákupní centrum, nebo maloobchodní síť za pouhých 20 až 30 minut. Výše úvěru na výslovnou úvěrů v tomto případě je obvykle až do několika desítek tisíc korun. S Express úvěr rychle a snadno si můžete koupit domácí spotřebiče, mobilní telefon, notebook nebo počítač, s dalšími dokumenty nebo potvrzení o příjmu ze zaměstnání a ne vy nevyžadují. Průměrná sazba na tomto typu obchodního úvěru se rovná 40-60% ročně.

Můžete také získat úvěr v hotovosti, který je poskytován ve Fio bance-úvěrový program pro "jednoduché řešení". Výše úvěru až do výše 25 tisíc eur, ale dělal to za pouhých 15 minut. Je to dost přidat druhý pas dokument, jako je penzijní pojištění karty, řidičský průkaz nebo cestovní pas.

mikropůjčky
V současné době občané na světě aktivně využívají mikroúvěr, zatímco v České republice získává svou dynamiku. Podat žádost on-line za půjčku ve výši 20 tisíc eur může být doma. Zdánlivá Výhodou tohoto typu úvěrů lze nazvat rychlost a snadnost získání úvěru. A půjčka a vydávání peněz dlužníkovi je doma, což eliminuje výlet do kanceláře a banku drahocenného času ve frontách. Po té bude vydán jako aplikace, měl by dlužník kontaktovat zaměstnanec banky určit vhodný pro dlužníka schůzi.

Mikroúvěr obvykle vydávají na dobu 4 týdnů odměny za ', nebo po dobu až 52 týdnů - standardní úvěr. Při registraci musíte zadat pouze pas.

Program zvýhodněných úvěrech
V současné době příliš mnoho úvěrové instituce nabízejí speciální programy zvýhodněných úvěrů pro klienty, kteří již etabloval jako odpovědné dlužníky s pozitivním úvěrovou historií, jsou majitelé vkladů v této bankovní instituce a člen platové projektu. Takoví zákazníci jsou často nabízeny úvěry za snížené úrokové sazby a jednoho dokumentu. Ve skutečnosti je tento typ úvěru, jeden dokument je nejvýhodnější pro dlužníka a pro samotnou banku. Proto, je-li v kterékoliv bance jste již dokončili nějaké kredity, pak pro další půjčku, by měli kontaktovat je to tady, protože banky vykazují loajalitu vůči těmto zákazníkům nabízet snížené úrokové sazby a příznivější podmínky úvěru.