5 jednoduchých způsoby, jak snížit sazbu z úvěru


Vydáno: 27.10.2016 | Aktualizace: 27.10.2016

Tyto Layfhak vám umožní ušetřit na nákladech na necílové hotovostní půjčky až 9 procentních bodů.

1. Kontaktní banka mzdové

Dlužníci, kteří dostávají plat v bankovní kartou, kterou požádal o půjčku, se mohou spolehnout na zvýhodněných úvěrových podmínek. Proč se to děje? Expozice klientům mzdy nižší, než je dlužník "z ulice". Bankovní certifikáty, aniž by znát velikost svých příjmů, mohou analyzovat, jak plat, a tudíž schopnost platit.

Pokud mzdové banka klienta nabízí zvýhodněné úvěrové podmínky, můžete snadno změnit úvěrovou organizaci k této nabídce. Obyvatelé České republiky se mohou samy rozhodnout, bankovním převodem měsíční platby za jejich práci.

2. půjčit více peněz, než je nutné
Náklady na úvěr ve větší míře závisí na výši úvěru a nižší - příjem z klienta, tj solventnost. V českých bankách na rychlost ovlivňuje pouze částku toto ve skutečnosti vyžaduje, aby regulátor, takže situace je i celkový trh. Ale příjem není ovlivněna. Ačkoliv nepřímé spojení ještě být viděn, jak z příjmů vliv na výši úvěru, což má vliv na výši sazeb.

Takže pokud chceme získat nižší sazbu, to je lepší, aby se velkou sumu na delší dobu. Menší tyto parametry, tím více riskantní úvěr je považován za a rychlost bude vyšší.

3. S sebou ručitele

Přítomnost někoho, kdo může ručit za bonity dlužníka - také může mít vliv na náklady na úvěr. Pro banku to znamená, že pokud zákazník přestane platit, jeho závazek budou přeloženy do garanta, který ho donutí platit za dlužníka. To je velmi riskantní, není divu, otočit garanty dlužníka nikdy seřadí. Nejjednodušší způsob, jak přilákat k těmto účelům manželku / manžela.


4. Požádejte banku, která byla dříve vydané úvěr

Klient, který držel banku a vrátila peníze bez prodlení - ideální kandidát pro půjčku. Zkušení dlužník jsou banky ochotny snížit sazby na několik bodů z normy. Mohou se dokonce již připraven predodobrennye půjčky za zvýhodněných podmínek. Obecně platí, že osobní informace o příchozích nabídkách prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

5. Buy pojištění

Uzavření životního pojištění a zdravotního postižení dlužník je dobrovolná služba. Banka má právo odmítnout poskytnutí úvěru klientovi, protože je to bezpečné. Ale dlužníků, kteří souhlasili pojistného programu - způsobuje větší důvěru v banky, aby dával půjčky, které stojí 2-3 procentních bodů nižší.
Pojištění nemohou být použity jako způsob, jak ušetřit na sazby z úvěru, ale získání velkého úvěru to bude užitečné jako ochranný mechanismus v případě finančních problémů.

Zároveň používat všech pět způsobů, jak najednou, které se dostanou slevu na každou položku je vyroben, bude dlužník nebude fungovat. Většina zvolit 1-3 je nejvhodnější volbou pro vás. Například, aby přišli k platu garanta banky nebo požádat o velkou sumu v bance, která již obsazena, a uložit na 10 procentních bodů