Je to výhodné vzít úvěr na bydlení v létě?


Vydáno: 23.11.2016

K čemu season "speciály" na českém hypotečním trhu a kde se dá očekávat podvod? "Sneste -! Levnější" - Výzva letos v létě lákal mnoho českých bank, často s tím, že tento impuls velkorysosti nebude trvat příliš dlouho - až do konce srpna - září.
- Úrokové sazby. Většinou spadají pod zvláštní jaře av létě kampaň je o 0,5% za úvěrů v cizí měně a 1,5% pro úvěry v CZK. Nicméně Připomeňme, banky spěšně zákazníkům, omezení doby trvání preferenčních sazeb.
- Záloha. Stále více bank začnou cvičit minimální příspěvek 10 procent.
- Náklady a čas úvěru. Mnoho bank nižší, a někteří dokonce zrušit úvěrových poplatků. Klesající Střednědobý přezkum úvěrových žádostí - až 3 - 5 pracovních dnů. Jedna banka nabízí neobvyklou programu Express: hypotéku se vydává na jeden den, zatímco se nevyžaduje, aby dlužník předložit doklady prokazující solventnost. Nicméně poté, co postupů pro sběr informací stále se nelze vyhnout: do 90 dnů po obdržení z úvěru dlužník musí předložit bankovní dokumentace.

Kde čekat podvod?
Typicky je prospěšný ypotechno-úvěrové programy dlužníka výrazně omezuje výběr bydlení. A snížené ceny a nízké počáteční příspěvky nabízena pouze v případě koupi bytu v dané společnosti - partnerskou banku. Nevýhodou takového drsném prostředí je jednak to, že si můžete vybrat bydlení pouze v určitých oblastech, kde funguje "přátelské" developer. Za druhé, ceny obytného prostoru může být nadprůměrná. Je možné, že společnost obecně nabízí byty pouze v drahých domech a možnosti "jednodušší a levnější," ona tam není.
Se sníženou počáteční platby můžete očekávat mnohem vyšší měsíční hypoteční splátky. "Ambush" je, že investice na minimum vlastních prostředků, budete mít větší půjčku, a je třeba ji vrátit za stejných podmínek jako v běžném, klasické schéma.
"Kup měšťanských domů!"
V teplejších měsících především upozornit na žít v zemi, a do léta, mnoho bank časované zavedení úvěrových programů na nákup příměstské nemovitostí.
- Na nějakou dobu před českými bankami se zdráhají vydaných objekty úvěry příměstské nemovitostí. To bylo způsobeno, na jedné straně, s malým poptávky po těchto návrhů. Na druhou stranu, vzhledem k problémům s soubor právních dokumentů pro země domů a pozemků. Nicméně, v poslední době se situace v příměstské hypotéky v České republice radikálně změnila. Tam je rostoucí poptávka po venkovských domů a domků, a tam jsou banky, mastering neobsazený výklenek, specializující se na hypoteční příměstské bydlení.

Kde čekat podvod?
Rezidenční Real Estate více podléhají určitým rizikům: požár v důsledku chybného zapojení, záplavy a tak dále Takže pan zvýšit platby za pojištění majetku, povinnou registraci s hypotékou..
I nadále nabírat rychlost tuto službu jako půjčky (refinancování). Jako úrokové sazby klesají postupně, v průběhu času se zdá, že dlužník, který získal úvěr před zaplacením vyšší procento než novým klientům. V této situaci, další banky nabízejí, aby jim půjčit na splacení původního úvěru, a pak se vrátit nový úvěr je již za příznivějších podmínek, za zvýhodněné ceny.