Je možné získat úvěr pro cizince v České republice?


Vydáno: 18.11.2016

V České republice žijí, pracují a podnikání obrovské množství cizinců. Stejně jako Češi, které potřebují, aby úvěr do banky nic kupovat nebo platit za vzdělání či získat hypotéku na bydlení, který také se vyskytuje poměrně často. Ale mnozí lidé mylně domnívají, že české banky půjčky pro cizince nenabízejí. Ve skutečnosti tomu tak není. I když v tomto případě existují určité rozdíly, které budeme pokrývat v tomto článku.

Bohužel, ne každý občan České republiky zná svá práva a povinnosti zakotvené v právních předpisech. To vede k veliké debaty se koná u soudu. To platí zejména designové jiné úvěrové vztahy s bankami. Pokud jde o cizí státní příslušníky tento problém ještě složitější. To je to, co dělá úvěr zahraniční banka v České obtížné, protože zaměstnanec v takovém případě by měly velmi srozumitelně vysvětlit cizím státním občanem, co přesně jsou jeho povinnosti, jaká práva má, zatímco postavení dlužníka v české bance.

Tak, jako je tomu v případě České dlužník by se mělo začít se sbírkou dokumentů.

Za prvé, cizinec se musí nacházet na území České republiky oficiálně, že by měl být registrace a pracovní povolení. Mělo by být varován, že v případě, že zahraniční potenciální dlužník požádá o půjčku od banky, ale nemůže poskytnout výkaz zisku a ztráty, protože žádný oficiální zdroj příjmů, a kdykoliv může opustit Českou republiku, které jdou do jeho země jako dlužník banka nevydává úvěr v každém případě.

Pokud zahraniční banka bude poskytovat oficiální potvrzení o příjmech, může banka vydat úvěru, pokud bude tento příjem stačit k pokrytí splátek úvěrů. Kromě toho, že dlužník musí poskytnout svůj pas a podat žádost o půjčku, kopii pracovní smlouvy. Tam je malý rozdíl od české rezidentní úvěru, cizinec bude muset rovněž poskytnout notářsky ověřený překlad pasu.

V současné době mnoho českých bank nejsou zapojeny do poskytování úvěrů cizincům. Všimněte si, že každá banka, která poskytuje tuto službu, představila své nároky jako potenciálního dlužníka a k dokumentům. Většina bank vyžaduje ručení náskok, který by byl občanem České republiky, nebo poskytnout zajištění. Jak se dalo očekávat, že pro zahraniční úvěr se vydává na základě nahuštěné zájmu, neboť v každém případě je cizinec úvěrů je riziko, že by mohl opustit zemi. V tomto případě bude banka čelí mnoho obtíží pro návrat úvěru do banky.

Takže úvěr pro cizince v České bance - je to skutečné. Mělo by být jediným oficiálním cizinec.