Jako Sberbank přitahuje zákazníky v České republice v období nízkých úrokových sazeb z úvěrů a vkladů?


Vydáno: 10.10.2016

Čestnost, transparentnost a pohodlí jsou klíčovými hodnotami. Dokonce i název našich výrobků odráží "spravedlivé účet" a "spravedlivé úvěr". Podmínky bankovních produktů odrážející hloubku banky vztahů s klientem. Jednoduše řečeno, čím více produkty / služby používané zákazníkem, tím lepší podmínky nabízené k němu. Jmenujme alespoň některé: spořící účty, osobní půjčky, hypotéky - tyto výrobky patří mezi nejlepší na trhu. Česká banka také podporuje nové malé obchodní vkladové a úvěrové produkty.

Bude průměrný úrok z hypoték rostou rychle, ještě před koncem tohoto roku? Když začnou výrazně růst, a zda se tak stane vůbec? Jaké jsou důsledky tohoto růstu pro zákazníky a bankami, které v letošním roce vydal rekordní počet hypoték?
Tyto sazby budou mírně pohybovat kolem aktuálních hodnot. Likvidita trhu je nasycen, konkurence je vysoká, ekonomika roste. Banky mají poskytnout více půjček používat všechny vklady. Na druhou stranu, regulátor si je vědoma stávajících hypotečních úvěrů v oblasti růstu a snaží se uplatnit některá opatření pro regulaci trhu, například - omezit hypotečních úvěrů ve výši 100% hodnoty nemovitosti.
Jak spořitelna v České republice láká nové zákazníky, a to jak individuální a v podnikání? Znamená to propojení s
Hodnoty bank - jednoduché a rychlé zpracování žádostí, nedostatek byrokracie, skrytých poplatků a klienta přístupu. My tři po sobě jdoucí roky, mezi tři nejvíce přátelských bank na trhu. Dobrý důkaz, že klient banky vždy na prvním místě, že jo?
Co klientů bank sázení na své podnikání, Češi nebo Ruské a ukrajinské přistěhovalci? Proč?

Sberbank - česká banka, která působí v České republice, tak logické, abychom se soustředili na českém trhu, které slouží převážně českým zákazníkům. To je náš hlavní úkol.

Nicméně jsme také sloužit mnoho jiných zákazníků, což je logické, vzhledem k tomu, že se značka představujeme, a vzhledem ke struktuře Sberbank. Pro tento segment máme speciální služby a produkty, které lépe vyhovují potřebám zákazníků. V některých odvětvích služeb dostupných v jejich rodném jazyce zákazníka, proč jsou velmi šťastný! Page banky internetová síť je k dispozici nejen v češtině, ale i v jiných jazycích.