Jako prokázat solventnost na získání hypotéky?


Vydáno: 30.01.2017

Mnoho obchodů s nemovitostmi držel půjčování finančních prostředků. Hypoteční úvěry se staly v české populaci velmi časté, protože jen velmi málo lidí může dělat takový nákup pro vlastní hotovost z důvodu vysoké ceny nemovitostí. Tyto úvěrové programy lze nyní nalézt téměř v každé finanční instituce České republiky. Staňte se členem hypoteční program může pouze osoba, která může prokázat svou schopnost splácet.

Dokumenty mohou stát důkaz


Když dostanete malý český spotřebitelský úvěr banka schopna věřit slovu jeho příjmů klienta, v případě hypotečního úvěru bez listinné důkazy nefungují. Existují různé reference, a který musí být předložen finanční instituce je závislá na jeho požadavky, jakož i schopnosti potenciálních klienta. Dokumenty, které lze použít pro výpočet solventnosti člověku banky je: pomáhají tvořit banka podala potvrzení o příjmu a formu certifikát používaný zaměstnavatelem.

Pomoc kde je natřen roční příjem dlužníka


Tento dokument je nejlepší. Tento standardizovaný dokument, který je malován měsíc sarariman. Ve většině případů platy v tomto dokumentu je uvedeno v loňském roce, v některých případech ji nastavit pouze tři nebo šest měsíců v minulosti. Kromě platu uvedeného v tomto osvědčení také platil daně. Chcete-li získat takovou pomoc, by měli kontaktovat účetní oddělení podniku. Při jeho přípravě může jít až několik týdnů, takže postarat se o získání předem, že bude připraven v době, kdy kampaň do svého věřitele.

Pomoci ve formě věřitele


Tato volba je vhodná v případě, že hypoteční osoba s "šedé" mzdy. V současné době mnoho českých finančních institucí dohodnout na přijetí takové důkazy o solventnosti. Každá banka v České republice je jeho vlastní formu takových informací. Ber to může být vybrán v oddělení úvěru, ale můžete si stáhnout prostřednictvím svých oficiálních internetových stránkách. Vyplněny v podobě zaměstnanců finančního oddělení. Plněný papír podpisy certifikované ředitel společnosti a účetní, a pak dupl na něj.

Pomoc ve formě zaměstnavatele


Takový je odkazováno v jakékoliv formě, ale je napsána na oficiálním formuláři, který obsahuje veškeré údaje o firmě. Tento dokument slouží jako důkaz informace o mzdách, který byl blíže určené osoby při vyplňování žádosti o hypotéku.

Kniha o deklarované příjmy


Tato možnost se hodí ne všechny hypotečních úvěrů. Potenciální dlužník je bankovní a některé formy samostatné jednání jejího plnění. Není nutná žádná podpisy cizinci a žádné těsnění v takovém případě. Toto osvědčení by měla být použita pouze v těch extrémních případech, protože tam je velmi málo počtu věřitelů souhlásek, aby takové důkazy, a míra selhání pro aplikace takových šetření je velmi vysoká.