Jako podnikatel může otevřít účet v české bance?


Jako podnikatel může otevřít účet v české bance?

Nyní je Česká republika mnohé transakce prodeje bezhotovostních plateb zdravotního pojištění. Tak podnikatelé potřebují předvídat tuto možnost a brzy otevřít bankovní účet. Tento postup, i když ne velmi problematické, ale velmi zodpovědný, protože správná volba finanční instituce, bude záviset na mnoha faktorech podnikání.

Kde můžete otevřít běžný účet?

Volba česká banka, kde si můžete otevřít bankovní účet, podnikatel by se měl zaměřit především na ty instituce, které provádějí malé podnikatelské úvěry. Jako klient banky, bude podnikatel být jednodušší a rychlejší získat úvěr-li to nutné, neboť věřitel musí mít všechny potřebné informace - a osobní údaje o žadateli a obrat finančních prostředků, který vykonává svou činnost. Kromě toho hledání pro banku by měla začít spolupráce s okolních orgánů. Samozřejmě, že nikdo zakazuje otevření bankovního účtu v jiném městě, ale v provozu mohou být některé obtíže, protože ne všechny problémy lze vyřešit na dálku. Kromě toho bude více bankovních poboček ve své obci být výhodnější pracovat s ním. Během "inteligence" Také je potřeba zjistit, kolik budete zvládat tyto nezbytné postupy jako vedení účtu, převod a zrušení jeho finančních prostředků. Kromě toho je žádoucí, aby tyto informace shromažďovat osobní návštěvě pobočky banky, protože údaje, které byly provedeny v telefonickém rozhovoru nemusí odpovídat realitě.
Jaké dokumenty jsou požadovány?

Když se banka rozhodla byste měli zjistit, jaké dokumenty by měly být předloženy otevřel účet. Typicky, mezi této sadě uvedeny:
- Osvědčení o státní registraci subjektu jako podnikatel;
- Dokument o přidělení u finančního úřadu;
- Výpis z státního rejstříku právnických osob.
Posledním dokumentem dává daňové inspektory, a to by mělo čerpat řadě, takže je to jen měsíc. V bance je nutné poskytnout nejen originály těchto cenných papírů, ale kopie, které budou následně certifikovány většina finančních institucí. Náklady na tuto službu, zadejte celkovou částku, která má být přidána z nich je poplatek za otevření účtu. Banka akce bude trvat déle než pět dní, pak podnikatel bude muset přijít na oddělení, aby nově otevřené platební bilanci služeb banky a získat kopii smlouvy a potvrzení o otevření účtu.
Komu by měla podat zprávu?

Takže si účet otevřel přivítání - nespěchejte, aby se uklidnila, protože vaše utrpení byrokratickými podlahy nekončí. Jakmile budete volat a informuje banku o otevření účtu, měli byste okamžitě vrátit a vyzvednout všechny příslušné dokumenty. Mít je na ruce, je nutné, aby vás informovali o otevření běžného účtu alespoň daňový úřad - pokud nemáte žádné zaměstnance. Pokud je k dispozici, budete muset inzerovat více a penzijní fond a fond sociálního zabezpečení. Spěch vzhledem k tomu, že pokud se tak nestane za sedm dní, každý z jemného oschaslivit těchto organizací "" vás. Uvědomte si však, že v každém případě má svůj vlastní vyplňování formulářů zpráv, navíc, je-li kdekoli bude vymaž prázdné nebo nesprávné informace, budete muset znovu opakovat všechno.