Jaké technické přečerpání je to jakkoli, co se bát a jak jí předcházet


Vydáno: 31.10.2016

Technické přečerpání s názvem "nečekané" úvěr převyšující zůstatek na běžném účtu klienta. To znamená, že pokud nemáte dostatek finančních prostředků na mapu pro konkrétní transakci, banka stále provádí, ale s dalšími úvěrových rámců, které nebyly původně stanovených ve svém účtu. Nebezpečí této situace je, že dokonce ani nemusí být vědom stávajícího dluhu. Proto je nutné zvážit příčiny a důsledky vzniku technického přečerpání, jakož i opatření k předcházení vzniku takového dluhu.

Příčiny debetu

Důvody vzhled technického debetu může být mnoho. Čtyři nejběžnější možnosti:
Převod měn. Kurz se mění každý den, takže platí v dolarech nebo eurech, že zákazník nemusí uhodnout hodnotu měny ke koruně. Vybírat peníze z bankomatu jiné banky. Ne vždy zákazník informován cizí bance udržovacích poplatků za využívání služeb nebo proplacení finančních prostředků. Nedodržení platebních systémů. Nejpopulárnější problém - na vrub účtu zákazníka dvakrát za probíhající transakci. Dostatek finančních prostředků na účtu platit za doplňkové služby. Většina technické přečerpání dochází při mapování nic víc peněz na zaplacení "SMS-oznámení", roční / měsíční údržba, atd

Důsledky technického debetu
Hlavní rozdíl od standardní verze kontokorentních úvěrů - je to, že splácení úvěru banka má právo odstoupit veškeré finanční prostředky přicházející na držitele účtu. To znamená, že například obdržel plat a existující dluh, kterou můžete zaplatit za všechny platby z příjmu. Kromě toho existuje řada dalších problémy po vzniku nekoordinované dluhu. například:
Zhoršení úvěrové historie klienta.
Zvyšující se úrokové sazby a poplatky za používání debetní karty. Odmítnutí jiných velkých úvěrů.

Je třeba poznamenat, že náhrady - předpoklad další spolupráce s bankou. Splácení musí projít přísnou termín stanovený smlouvou. V opačném případě zváží loď se nelze vyhnout. Jak se vyhnout úvěrového dluhu, aby se ochránili od bezproblémového kontokorentu je třeba dodržovat určitá pravidla pro použití úvěru. Hlavní doporučení: Obnalichyvat znamená pouze svoji banku nebo bankovní partnera. To znamená, že výše provize - minimální nebo nulová. Odebírat zbytek na mapě po provedení jakékoliv transakce. Nesnažte se replikovat transakcí v případě, že systém terminál nebo bankomat dal selhat. Pokud se zobrazí plastová karta zámek služby "úvěry". Tento postup lze provést prostřednictvím banky nebo hotline. S informacemi o koncepci "technických přečerpání", příčin a způsobů, jak zabránit ji, můžete se vyhnout hlavní problémy a zbytečné dodatečné náklady.