Jaké neobvyklé typy hypoték nabízet občanům, aby jim úvěr?


Vydáno: 13.02.2017

Skutečnost, že řada českých bank vyžadovat zajištění od žadatelů o úvěr, je známa již dlouhou dobu. Nicméně, tato podmínka je často věřitel staví dlužníků na mrtvém bodě, protože prostě nemají co nabídnout. Nicméně, naléhavá potřeba peněz nutí lidi hledat bez ohledu na to, a vymýšlet za pochodu, který by navrhl takové finanční instituce. Někdy se nacházejí v frustrace řešení bankéři šokujících a neobvyklých návrhů, jako je vždycky nezapomenutelný pobyt.

Standardní typy hypoték není všechno

Standardní typy kolaterálu českých bank - auto nebo nemovitostí. Tato vlastnost je velmi tekutý, a to nejen proto, že jeho značné náklady, a také proto, že možnost, aby jej v případě potřeby budou velmi vysoké, protože tyto produkty jsou vždy v poptávce. Samozřejmě, že úvěr zajištěný konstrukce je specifická a nutné náklady, ale umožní poměrně velkou částku na poměrně nízké rychlosti. Bohužel, ne všechny, kteří potřebují úvěry mají své vlastní auto nebo dům, takže lidé mají vykonávat vynalézavost v naději, že banka bude zmylostyvytsya a navrhované k němu vlastnost, i když to nebude spadat pod obecně uznávaných kritérií.
Co leželo podnikání?

Snad kolaterál nejvynalézavější jsou podnikatelé, zejména českých, ve kterém složitý vztah s bankami, než jejich zahraniční kolegové. Většina podniků může nabídnout věřitele jako kolaterál, jen to, že majetek, který jim pomáhá vydělávat peníze. Například jeden obchodní banka nabídla rychlost, kterou vyšlechtil ryby. Několik podnikatelé se snažili dát slib autorského práva k vynálezům a licence pro jakoukoli činnost.

Podnikatelé, kteří vydělávají na zemědělství, často banky mohou nabídnout jen to, co oni sami vyrábět. Proto se finanční instituce muset vzít v úvahu takové půjčky aplikace, kde se uvádí ustanovení dobytek, dodává chemikálie pro zpracování polí, kuřata a dokonce i ptačích vajec.
Cokoliv - o úvěr

Neměli bychom si myslet, že pouze podnikatelé mohou nabídnout neobvyklé typy zajištění bank. Od jednotlivců získat také některé zajímavé návrhy. Ano, někteří lidé nabízejí pro věřitele jako kolaterál s PP domácích mazlíčků. Kromě toho žadatelé často ptají finančních institucí půjčovat na bezpečnost uměleckých děl a starožitností. Někdy banky jako kolaterál nabízí celou řadu sbírek, například obrazy slavných malířů.

České banky stále dávají přednost zvolit

Přesto je třeba poznamenat, že ačkoli dlužníky a nabízejí neobvyklé typy hypoték České banky často nejsou akceptovány. Jen opravdu vzácné a drahé položky může roztavit srdce věřitelů, kteří se obvykle snaží neodchýlila od přijímaných norem pro hypotéky. A nejkonzervativnější v tomto ohledu ukazuje velkých finančních institucí Čech. Ti věřitelé, což je o něco méně než ochoten ke kompromisu, ale jejich loajalita není neomezená.

Obvykle, v případě, že banka má zájem klienta (např navíc vynikající úvěrovou pověst a vysokou platu), se bude snažit najít nějaké řešení, které by vyhovovalo všem. Například zaměstnanec banky může požádat, aby dlužník seznam veškerý cenný majetek, který je v něm av jeho nejbližší rodiny. Pokud mezi nimi existuje něco vhodnější pro požadavky banky, on souhlasí s tím, dát do zástavy předmět.