Jaké jsou bankovní úvěr Komise nezákonné, a jak obnovit


Vydáno: 31.10.2016

Banky chtěli zvýšit vlastní zisky, s použitím každou příležitost. Jeden způsob, jak získat dodatečný příjem tím, že zákazníci jsou četné provize, včetně nezákonné. Často takové provize se nazývají sazby úvěrů, může klient nárok na vrácení nelegálně zadržen bankovních zdrojů. Nicméně, tento postup je docela možné - ale musí nejprve uznat nezákonnou provizi.

Jaké provize jsou nezákonné?
Poplatek za úvěr (může být až 15%) - přímým porušením práv klienta, který již platí úroky z přijatých úvěrů. Tažný dlužníka také poplatek za vydání půjčky, banky, ve skutečnosti z něj dělá dvojnásobnou náhradu stejnou službu. Poplatek za otevření úvěrového účtu - navzdory protiprávnosti, některé banky i nadále účtovat svým zákazníkům jednoduše změnou názvu služby. Poplatek za službu úvěrového účtu - není jasné, co přesně je podstatou těchto služeb, a to zejména s ohledem na skutečnost, že v současné době nikdo na bankovní účet není osobní, protože všechny systémy jsou automatizované. Komise za předčasné splacení úvěrů - jsou nelegální a jsou v současné době používány některými bankami. Užijete si: Storno pojištění po úvěru? Kde a jak si stěžovat do banky. Musím se pojistit na získání úvěru. Náklady na každé služby poskytované dlužníkům zpočátku zahrnuty úrokové sazby z úvěru. Proto všechny další funkce používané zákazníkem by mělo být zdarma. Právní druhy poplatků z úvěru výboru pro nižší úrokové sazby - používá, když banka zákazník vybral program s nižší úrokovou sazbou, ale s Komisí k jeho poklesu. Takovýto výbor by mohl odmítnout, ale pak dlužník bude muset smířit s vysokou úrokovou sazbou. Komise informovat zákazníka pomocí SMS - Často takové služby jako SMS-informování, které byly uloženy v klientském počítači ve výchozím nastavení. Nicméně, každý dlužník může odmítnout z ní v době platnosti smlouvy, nebo použít příslušnou volbu ve svém osobním on-line kanceláři v bance. Poplatek za příjem nebo hotovost nebo bankomatem - opustit její výplatu nemožné.

Návratové postupy Komise

Otočte provizi, který byl nelegálně získaný banku, můžete dokonce i po úplném splacení. To lze provést prostřednictvím soudů - co je nejdůležitější, že promlčecí lhůta neměla překročit tři roky. Dlužník musí jednat podle následujícího algoritmu: napsat a odeslat požadavek na břehu na dobrovolném návratu provize, kterou obdržel nelegálně (to by mělo být uvedeno ustanovení, které stanoví, že Komise a článku CR zákona "o ochraně spotřebitele"); Pokud banka odmítnutí odpovědět - stačí aplikovat s nárokem na soud (ve většině případů končí u soudu, protože banky nechtějí vrátit se dobrovolně komisi). Kromě toho Komise může požadovat zaplacení pokuty (20% a výše), úroky z těch peněz dlužníků byly banka (cca 8%) a nemajetkové újmy.