Jaká je nejvhodnější termín úvěr?


Vydáno: 03.01.2017

Je-li to nutné úvěr určit nejen množství, ale i termín splacení. Na jedné straně se zdá, že z dlouhodobého hlediska je dobré, že budete muset zaplatit relativně malé částky. Na druhou stranu - pokud budete mít trochu času, a pak ho zaplatit za dlouho, v závislosti na dlužníka k odchodu, příliš málo.

Na velkém čase, pokud budou brát, jen úvěr velkou sumu. Většina z těchto termínů praktikuje ve vydávání hypoték. V tomto případě, i obrovský přeplatek by se nezastaví spotřebitele, protože to ještě stále nikde. A pokud nechcete koupit byt, budete muset platit nájemné, které prostě letí ve zkumavce a v případě hypoteční splátky následovat měsíců od jejich majetku, což přispěje k dalšímu potomky. Některé z nich jsou spotřebitelské úvěry nepřiměřeně dlouhá doba, což je velmi nerozumné. V takovém případě byste měli znovu zvážit, zda je potřeba taková koupě. Pokud se například, aby koupit drahé auto úvěr v dlouhodobém horizontu, bude přeplatek během této doby bylo velmi významné, a vůz nakonec jen levnější. Takže Pokrasuvavshys nějaký čas, nakonec jen spotřebitel ztrácí.

V krátkodobém horizontu úvěr je dobrý na prvním místě malé přeplatku. Pravda a zájem o malé úvěry pro velké, ale stále by neměla zvyšovat množství zvýšení limitu dluhu. Malé množství v konečném důsledku můžete ušetřit, disciplinovaný měsíční zpoždění.

V každém případě je volba doby, na kterou jsou peníze přijaté, je třeba vzít v úvahu všechny nuance. Jako jsou mzdy, hrubý příjem je hlavním ukazatelem solventnosti. To může vzít úvěr, že lidé budou schopni zaplatit. Je třeba se jen rozhodnout, jaké procento z platu potřebné pro život, a s tím, kolik peněz to může zajistit splacení.

Z tohoto důvodu optimální načasování, jako taková, neexistuje. To vše záleží na účelu, pro který je půjčka přijatá v. A nezabrání rozumně zhodnotit svůj potenciál. Je obtížné splácet výpůjční dobu padesáti let za byt v hodnotě deset milionů, koupil s platbou ne dolů. Nebo například platit za auto po mnoho let, což je méně než odešel zaplatit. Logické, aby se menší množství rychle zaplatit, prodávat a znovu užít malou půjčku na krátkou dobu, což vede k platby budou malé.