Jak zvýšit šance na schválení úvěru?


Vydáno: 03.10.2016

Rozhodnutí o poskytnutí půjčky vždy závisí na kombinaci faktorů. Čím lepší je žadatel sám ukáže, tím větší šance, že musí získat souhlas k žádosti o úvěr. Osobní údaje poskytnuté dokumenty vybrané úvěrový program - je jen malá část toho, co má vliv na posouzení bonity dlužníka. Jak můžete zvýšit šance na schválení úvěru?

1. Uvedení dokumentů.

Banky, jejichž činnost rozšířit do České republiky, vždy na pozoru zacházet dlužník, který dělá si půjčku jen na pas. Pro tyto programy jsou vždy spousta aplikací, ale míra selhání je také významný. Věrnostní dlužníkům, které pomohou s prací.
Prázdný osvědčení vydané české banky a zcela vyplněna ze strany zaměstnavatele. Ověřený opis nebo pracovního dohody slouží jako doklad o zaměstnání. Kopírování plněné každou stránku, nezapomeňte datován a certifikována pečetí a podpisem zaměstnavatele. V případě, že dlužník má nějaký doplňkový zdroj příjmů, měli byste přinést své dokumenty. Tím se nejen projeví ve více pozitivním světle, ale také zvýšit množství možného vydání. Dokumenty mohou být výpisy z účtu, pronájem dokumentace dividend a další.

Pokud si nemůže přinést certifikát od práce? V takovém případě je třeba se podívat na program, který vydal cestovní pas dokumentaci a podpůrnou.

Druhý dokument, což může poukazovat na banku na finanční stabilitu dlužníka může být:

Gold kreditní karta libovolného české banky;
Dokumenty autem nebo majetku;
Povinné ručení ;;
pas tam, kde jsou značky na cestování do zahraničí.
Čím více dokumentů žadatel bude, tím větší bude banka mu věřit, čímž se zvyšuje úroveň schválení.

2. Při pohledu ručitele nebo dlužníků.

V případě, že dohoda bude zahrnovat třetí osobě, bude banka bude mnohem důvěryhodnější žadateli. V případě, že primární dlužník bude vyhýbat platby, bude dluh bude převedena na ručitele nebo sozaemschyka. To znamená, že banka dostane více záruk vrácení peněz, a tedy i šance na získání souhlasu velký.

Většina českých bank vyjádřili přání, aby ručitel nebo sozaemschykom manželka se chovala hlavní dlužník, pokud je ženatý, pak tato role může být podáván jedinci nebo dokonce právnické osoby. Obespechitelya mohou být poskytnuty.

3. Poskytnout kauci.

Pro banku je to ideální řešení. Zástava poskytuje plnou záruku, že banka nebude ztratit své peníze a dostat je zisk z úroků. Shvalyuvanosti úvěr bude vysoká, někteří věřitelé nevyžadují poskytování informací pracovat na tomto programu.

Klíč může být:

nemovitostí;
doprava;
cenných papírů;
příspěvky.
Nejpopulárnější zajištění je nemovitost, většina programů lze nalézt jen hypotéky. Na druhém místě - zajištěné úvěry dlužníka dopravy.

4. Vysoká zodpovědnost.

Zaměstnanec, který přijme žádost, neznamená, že konečné rozhodnutí, ale má schopnost dát osobní posouzení dlužníka, které by mohly ovlivnit konečný výsledek. Proto není triviální, ale ke zvýšení šance na schválení bych bankovní úředník, vyplnění formuláře.

Automaticky být umístěny odmítnutí v případě, že dlužník přišel na alkoholu nebo drog nebo podezřelých dokumentů poskytnutých.
Všechny dokumenty musí být v dobrém stavu. Žádné další značky, odíráním a promývá cestovní pas. Vzhledem k vysoké úrovně podvodů české banky nemají tyto dokumenty přijmout, pokud existuje důvod k podezření z podvodu.
Například žadatel zapomněl svou adresu bydliště nebo datum narození v případě, že úvěr je poskytnut pod vlivem třetích stran.
Připočítaný lepší přijít sám. Dlužník by měl být čistý, zájem o úvěrových podmínek snadno odpovědět na otázku, banky a lze ji snadno vyvolat gól půjčování. I když úvěry jsou často non-target, ale otázka účelu půjčky je stále v pořádku.
České banky mají vždy miloval dobré dlužníky, jeden z nejdůležitějších argumentů - pozitivní úvěrovou historii.

Rozeznat úvěry v dobré víře placené, a pak jakákoliv česká banka budou rádi, že vás vidím v řadách svých zákazníků.