Jak získat úvěr s zahraniční banky?


Vydáno: 09.09.2016

Všechny zahraniční banky, stejně jako náš český, vydávat různé typy úvěrů. Při nákupu domů, automobilů, spotřební zboží, rozvoj obchodní a školení. Jediným rozdílem - je náklady na úvěr. Zámořské úvěry levnější několikrát. Samozřejmě, že se odkazuje na vyspělých zemích západní Evropy, USA a dalších. A bez ohledu na to, z jakého důvodu to je. Dlužník zájem pouze o tom, jak vzít levný úvěr zahraniční banky a to, zda na to.


Chcete-li skutečně vzít půjčku v zahraniční banky?

Zákaz poskytování úvěrů cizincům v zákoně č. Ale v praxi, existují omezení týkající se úvěru.

Většina banky půjčují jen těm občanům, kteří žijí v jejich zemi je dlouhá a legálně.

Banky jít vstříc občanům nebo právnické osoby podnikat na území státu. V některých zemích je cizinec považován za podnikatele, kdyby pronajme získala nájemného a placení daní.
Úvěry mohou být vydávány na cizince, kteří otevřeli bankovní vkladové účty.
Ti cizinci, kteří mají příznivý úvěrovou historií může také získat úvěr.

Úskalí zahraničních úvěrů.

Většina bank rozdávat půjčky na nákup bydlení, která se nachází v dané zemi. Získat hypotéku v zahraničí, a bydlení v naší zemi nepovede. Důvodem je, že banky nemají rozpoznat klíč k nemovitosti, která se nachází mimo území státu. Jediná cesta ven - přítomnost příbuzní dlužníka jsou připraveni dát do zástavy svůj domov. Je proto by měla být na území země, ve které je poskytnutí půjčky. Ať už to bylo, ale otázka "Kde získat peníze" je vždy relevantní.

Kdy bude kupovat nemovitosti muset provést první platbu, jejíž výše je až 30% nákladů na projekt.

Výsledné úvěrové prostředky pro občany není vždy výhodné použít na území státu, ve kterém věřitel banky. Podle překladu stanovený komisí na čtyři procenta z převáděné částky. Ve stejné době, tyto nástroje mohou mít zájem na daňovém úřadě. Podle zákona o půjčku vydáno v zahraničí, může být připsána na příjmu. A to vše příjmy dosažené v zahraničí jsou zdaňovány. V případě, že zahraniční půjčky odstoupit všech poplatků a daní, by nemělo žádný smysl.

Otevřít spořicí účet v bance příliš snadné. Budete muset prokázat, že při této příležitosti nebudou použity pro trestní praní špinavých peněz.

Všichni občané, kteří berou úvěr musí poskytnout důkaz o jejich schopnosti platit.

Většina zahraničních bank zahrnuje i možnost půjček pro cizince. Ale dát jim velmi opatrně. V případě nezaplacení splácení úvěru finanční prostředky bude obtížné. Například, pokud se odmítne zaplatit ruský úvěr, banka bude nucena vrátit finanční prostředky v rámci ruského práva.